INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:

• 6 lipca 2024 – sobota – 18.00
    •  Śp. Fabiana, Czesława Koziców, Felicję, Edmunda, Małgorzatę Turkowiaków, Romana Matuszkowiaka, Zofię Zapłata i zmarłych z rodziny.
    •  II rocz. śp. Krzysztofa Elsnera, Bronisławę, Kazimierza Ratajczaków, Marię, Edwarda Elsnerów, Wandę, Stanisława Olejniczaków, zmarłych dziadków.
  • 7 lipca 2024 – niedziela – 8.30
    •  O bł. Boże dla Januszewa, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie dla rodzin, o dobrą pogodę w pracach żniwnych oraz w intencji wszystkich zmarłych z tej wspólnoty.
    •  Śp. Jadwigę, Franciszka, Andrzeja Nowaków, Zofię, Józefa Nowaczyków, zmarłych z rodziny.
    •  Śp. Aleksandrę Landzwojczak od syna Rafała z rodziną.
  • Nowy Dębiec – niedziela, 7 lipca 2024- 11.30
    • Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie odebrane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i dalszą pomoc dla całej rodziny.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Wakacje! Prośmy Ducha św. o łaskę bezpiecznego wypoczynku.
2. Wszystkie sprawy np. pogrzebu, proszę zgłaszać do ks. Jacka Markowskiego – proboszcza ze Starych Oborzysk – telefon 609 686 990.
Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Ireny Kozica, Joanny Florek, Ewy Selmoser, Grzegorza Browarczyka, Marii Kaczmarek, Stefani Piecuch.

INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:

• 3 lipca 2024 – sobota- 18.00
    • Śp. Stanisława, Michała, Władysławę, Bronisława Kasińskich, Helenę, Jana, Irenę, Jana Czesława, Pelagię Szydłowskich, Kazimierę, Tadeusza Woźniaków, zmarłych dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
  • 14 lipca 2024 – niedziela – 8.30
    • Za parafian
  • Nowy Dębiec – niedziela, 14 lipca 2023 – 11.30
    • 12 rocz. ślubu Klaudii i Dominika Balcerkowskich., z dziękczynieniem za łaski i prośbą o błogosławieństwo Boże dla małżonków..

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

Sprzątanie Kościoła powierzamy rodzinom – Anny Browarczyk, Hanny Hanny Leonarczyk, Doroty Piecuch, Elżbiety Kosowskiej, Anny Kostrzewskiej i Andrzeja Królika.