12- 18.09.2022

• WTOREK, g. 18.00:
    Wigilia Ur. Podwyższenia Krzyża św.
    „Kiedy cierpienie, ofiara, krzyża staje się jarzmem słodkim, brzemieniem lekkim..”
    W intencji rodzin, by Krzyż św. był świadectwem przyjęcia miłości w Chrystusie.
  • SOBOTA :
    • Z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa o bł. Boże w pracach jesiennych na roli o łaski Bożej Mądrości dla rodzin Gryżyny części Stadniny
    • Śp. Stanisława Kasińskiego w 11 rocz. narodzin dla Nieba.
    • Śp. Stanisława Zająca 18 rocz. i zmarłych z rodziny Zająców, Maślanków, Tomczaków, Matuszewskich.
    • Z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa o bł. Boże w pracach jesiennych na roli o łaski Bożej Mądrości dla rodzin Januszewa.
    • Śp. Romualda Marciniaka od Beaty, Marty i Jakuba.
    • Śp. Jana Ireny Jana Szydłowskich.

1. Z tytułu rekolekcji w Racocie przygotowujących do odpustu św. Stanisława Kostki – nie będzie mszy św. w czwartek. Zapraszamy do wzięcia udziału w mszy św. we wtorek o godz. 18.00
2. Zapraszamy na uroczystości odpustowe św. Stanisława Kostki w niedziele, o g. 11.30 w Racocie.
3. Dobremu Bogu składajmy dziękczynienie za pomoc i zaangażowanie w pracach przy rewitalizacji grobowca rodziny Zakrzewskich i ociepleniu szczytu –domu parafialnego – Wieczernika.
4. Troska o świątynię – Wiolety K, Hanny T, Dominiki i Stanisławy Sz, Andrzeja N.