INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE
19-25.09.2022

 • CZWARTEK – 18:00
  • Śp. Janinę, Mariana Przydrożnych, zmarłych z rodziny Przydrożnych, Skórzewskich i zmarłych z rodziny.
 • SOBOTA – 18:00
  • W intencji mieszkańców Januszewa z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa, o bł. Boże w planowaniu pracy na kolejny rok urodzajów, o bł. Boże w zasiewach i wiarę w rodzinach oraz za zmarłych z rodzin Januszewa.
  • Śp. Romualda Marciniaka od chrześniaka Marcina z rodziną.
  • Śp. Marię, Jana Hampel, Jana, Wacława Ratajszczaków, Marię Geldner, Zygmunta Miedziaszczyka, Jana Rzepkę, Sylwię Białkowską, Artura Wojciechowskiego.
 • NIEDZIELA – 09:30
  • W intencji mieszkańców Nowego Dębca z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa, o bł. Boże w planowaniu pracy na kolejny rok urodzajów, o bł. Boże w zasiewach i wiarę w rodzinach oraz za zmarłych z rodzin Nowego Dębca.
  • Śp. Stanisławę, Zofię, Stanisława Nowaków, Mariannę, Mariana, Wojciecha Koziców oraz zmarłych z rodziny Nowaków, Koziców i Nowaczyków.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Dziękuje za wszystkie dary niebios minionego tygodnia. Kieruję słowa wdzięczności za okazaną serdeczność, składane życzenia, modlitwę, kwiaty i prezenty. Niech Dobry Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami wszystkich dzielących się dobrem, które zawsze od Boga pochodzi!
2. Chrzest św. w Racocie 15 października br. o godz.15.00
3. Komunia św. od roku 2022 i zawsze w Niedziele Trójcy św. czyli
2023 – 4.06, 2024 – 26.05, 2025 – 15.06, 2026 – 31.05
4. Po dwóch latach eksploatacji zostało sprzedane rusztowanie, a pieniądze zasiliły budżet remontowy parafii.
5. Troskę o świątynię polecamy rodzinom: Anny O., Iwony W., Weroniki M., Małgorzaty G., Remigiusza P.. Jest to ostatni zespół z Gryżyny części Stadniny.