INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
20.06 – 26.06.2022

• PONIEDZIAŁEK: Pielgrzymka do Lichenia
  • WTOREK: 17:00
    • O bł. Boże dla całej wioski Januszewo i do NSJ z prośbą o wytrwanie w Ew. Jezusa
  • ŚRODA: 17:00
    • O bł. Boże w rodzinach Nielęgowa o łaskę mądrości Bożej w wychowaniu dzieci, dobre urodzaje i zachowanie
    • Za zmarłych z rodzin z parafii, o wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej.
  • CZWARTEK, g. 18.00 Zakończenie oktawy Bożego Ciała
    • Z dziękczynieniem za łaski oktawy Bożego Ciała o bł. Boże w rodzinach parafii pw. św. Barbary w Gryżynie , o dobre urodzaje, o zachowanie plonów od kataklizmów.
    • Śp. Krzysztofa Stanisławiaka od Wiollety
    •  W intencji solenizantów bieżącego tygodnia –Alicji, Alojzego, Jana, Wandy, Danuty.
    •  bł. Boże dla całej wioski Osiek i do Miłosierdzia Bożego z prośbą o wytrwanie w Ew. Jezusa
  • PIĄTEK: Uroczystość N.S.P.Jezusa, – liturgia w Racocie
  • SOBOTA: 18:30
    • Śp. Zdzisławę Wilkowską od rodz. Turkowiaków.
      • Za parafian o żywą wiarę w obecność Jezusa pod postacią chleba i wina .
      •  Śp. Krzysztofa Stanisławiaka o modlitwę prosi mama.
    • 11.30 – Nowy Dębiec
      • 50 rocz. śp. Irenę Wujczak i zmarłych z rodziny.

1. W pon o godz. 7.00 dla Chwały Bożej pielgrzymujemy do Lichenia- biała szata
2. Odwiedziny chorych we wtorek od g. 8.30 – proszę zgłosić w zakrystii
3. Trwa Oktawa Bożego Ciała msza św. z procesja o godz. 17.00.
4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Gryżynie dla obu parafii . Msza św. i procesja wokół Kościoła do 4 ołtarzy o g. 18.00. Proszę o przygotowanie Dzieci tradycyjnie mogą liczyć na niespodzianki.
5. W piątek Ur. N.S.P. Jezusa – liturgia w Racocie .
6. Chrzest w parafii 30.07 o godz. 15.00
7. Rodziców dzieci I- Kom. po oktawie Bożego Ciała proszę o rozebranie dekoracji.
8. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Renaty i Beaty M, Katarzyny B, Reginy M, Stanisława B.
9. W tym pięknym czasie 2 radosne niewątpliwie informacje 1 -Parking przy ulicy Zielonej – oddany do użytku 2. Mieszkanie przy Wieczerniku zostało wydzierżawione
10. Letnia zmiana godzin liturgii Mszy św. – w niedzielę niema mszy św. o godz. 8.00 tylko o godz. 10.00 W Gryżynie o 8.30 a na Nowym Dębcu o 11.30