INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
21-27.11.2022

• CZWARTEK: 18:00
    • Śp. Bronisławę, Kazimierza Ratajczaków, Marię i Edwarda Elsnerów, Wandę i Stanisława Olejniczaków, zmarłych dziadków i krewnych.
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Mariana Lira od rodziny Golębków.
    • Śp. Helenę Olejnik, Władysława i zmarłych z rodziny Paszkowiaków, Olejników, w kolejną rocznicę śmierci.
  • NIEDZIELA: I niedziela Adwentu.
      •  Śp. Piotra Sobczyka od mieszkańców Osieka.
      • Śp. Barbarę, Piotra Maćkowskich, Anielę, Józefa, Eugeniusza, Sławomira Ratajszczaków, Andrzeja Majorczyka, zmarłych dziadków: Maćkowskich, Czaińskich, Ratajszczaków, Majorczyków.

Do domu Ojca odeszła śp. Bernadeta Rymaniak z domu Śliwczyńska, lat 57 – Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie!

1. Za tydzień – pierwsza niedziela Adwentu. Roraty w Racocie, – poniedziałek, środa, piątek o g. 18.00, a w Gryżynie – wtorek, czwartek o g. 18.00 . Dzieci otrzymają elementy układanki. Serdecznie zachęcam przygotowania lampionów, jako światełko do Betlejem Narodzenia Jezusa.
2. W sobotę 3.12 Chrzest św. w Racocie o godzinie 15.00
3. Niech Bóg bł. wszystkim, którzy złożyli ofiary za ławki na rok 2022.
4. Misje sprzątania kościoła powierzamy rodzinom:
Jadwigi H., Beaty Sz., Magdaleny G., Elżbiety R.