INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
26.09 – 2.10.2022

• CZWARTEK:
    • 18.00 – za parafian, o ducha gorliwości w rodzinach parafii w październikowej modlitwie różańcowej w intencji solenizantów Wacława, Michała Gabierla Rafała, Hieronima Teresy
  • SOBOTA
    • 18.00 – Do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie grzeszników, o zbawienie i pokój dla nas i świata całego.
      • Śp. Romualda Marciniaka od członków Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej
      •  Śp. Grzegorza i Jakuba Selmoser, zmarłych rodziców i dziadków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
      •  Śp. Bożenę, Joannę, Michała Wędzińskich, Stanisławę, Stanisława Jurgów, Józefa Szymkowiaka i zmarłych z rodziny.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • W intencji mieszkańców Nielęgowa z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa, o bł. Boże w planowaniu pracy na kolejny rok urodzajów, o bł. Boże w zasiewach i wiarę w rodzinach oraz za zmarłych z rodzin Nielęgowa.

1. W czwartek ur. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
2. W sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus – październik, różaniec we wtorki, czwartki i soboty o 18.00 . Proszę rodziców, aby motywowali dzieci do systematyczności w modlitwie, co zaowocuje dojrzałością duchową. Dzieci otrzymają element układanki. Poświęcenie różańców dzieci klas III, we wtorek
3. Zapraszam rodziców dzieci II i III klasy na spotkanie w czwartek po różańcu
4. Kalendarz misyjny O. Oblatów na rok 2023 w cenie 8 zł.
5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Januszewa – Anny i Zofii J, Elżbiety J, i Stanisława J.