28.11 – 4. 12.2022

• WTOREK, g.18.00: „Jam jest Pan, Bóg twój Za Rodziców i dzieci klas II ,III , IV o otwarcie serc dla Jezusa, aby z radością realizowali swoje powołanie i pełne uczestnictwo w Eucharystii
  • CZWARTEK: „Pójdźcie do mnie wszyscy…”
    • 17.30 – Spowiedź św.
      • Do NSJ – z wynagrodzeniem za grzechy nasze i całego świata
      • O błogosławieństwo dla uczniów klas V , VII, i VIII
      • Za zmarłych z wymienianek rodzin Gryżyny część gospodarcza.
  • SOBOTA: „Zbuduję Kościół mój…”
    • 18:00 – Śp. Mariana Lira od chrześniaka Marka z rodziną.
  • NIEDZIELA: II niedziela Adwentu. „Jam jest chleb żywy, który z nieba zstąpił…”.
    • 9.30 – O bł. Boże dla rodzin Gryżyny część gospodarcza (dzieci grafika św. Barbary)
    • 12.00: Odpust parafialny św. Barbary. za parafian, z dziękczynieniem za wszystkich, którzy modlitwą, pracą i ofiarą przyczyniają się do budowania wspólnoty wierzących w Gryżynie, Januszewie, Osieku, Nielęgowie i Nowym Dębcu.

1. I Tydzień Adwentu to czas naprawiania, nawrócenia i uzdrawiania. Serdecznie i gorąco zapraszam wszystkich, aby pogłębiali swoją wiarę. Roraty we wtorek i czwartek o 18.00 – Zapraszam dzieci z lampionami aby oświetlać drogę dla Jezusa.
2. W środę 30.11., o g. 19.00 w „Wieczerniku” świąteczne spotkanie , zapraszam: Radę Ekonomiczną, Radę Duszpasterską, Sołtysów i Dzierżawców ziemi.
3. W czwartek z tyt. I – pt miesiąca, spowiedź św. od godz. 17.30
4. W niedzielę Ur. Św. Barbary , odpust w Gryżynie w niedzielę. Msze św. o godz. 9.30 i suma odpustowa o godz.12.00 . Celebruje Ks. Prefekt ASD Marek Ratajczak. – dzieci przynoszą grafikę św. Barbary modlitwą do patronki parafii poproszą o pomoc w poznaniu miłości Jezusa i Jego Mamy NMP
5. Przez lata podziwiałem staranne przygotowaną procesję : Feretrony, sztandary, OSP do baldachimu. Dla Jezusa i św. Barbary Jego oblubienicy –w tym roku ze szczególną troską przegotujmy procesję jako żywy akt wiary.
6. II niedziela Adwentu niesiemy pomoc Kł. Wschodu
7. Opłatki wigilijne – 3zł, świeca na stół wigilijny 7zł.
8. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Teresa Rz., Gabryela S., Martyna H., Małgorzata K.