7 – 13.11.2022r.

• CZWARTEK: 18.00
    • Śp. Agnieszki, Jana, Walentego Majorczyków, Marię, Stefana Dudziaka, Stanisławę, Stanisławę, Czesława, Janinę, Stanisława, Alojzego, Józefa Browarczyków, Jana Piecucha i zmarłych dziadków.
  • PIĄTEK: Narodowe Święto Niepodległości
    • 9.30 – W intencji narodu polskiego, aby odwieczne tradycje: „Bóg, Honor, Ojczyzna” przynosiły owoce jedności i nadziei na szczęśliwy dom ojczysty dla nowych pokoleń.
      • Śp. Mariana Lira od syna Zbigniewa
  • SOBOTA: 18:00
    •  Śp. Stanisława Kasperskiego z okazji imienin oraz zmarłych z rodziny Nowaków, , Kasperskich i Skrzypczaków.
    •  Śp. Teodorę Grześkowiak w 30 dzień narodzin dla Nieba, od rodziny Gelertów i Maćkowskich.
  • NIEDZIELA: 09.30
    •  Śp. Romualda Marciniaka od Teresy i Leszka z dziećmi.
    • II rocz. śp. Mirosławę Matuszczak, o bł. Boże i żywą wiarę w Zmartwychwstanie.
    • Śp. Lecha Kuśnierek od rodziny Mikołajczyków.

1. Trwamy w żywej wdzięczności Bogu za budującą modlitwę na cmentarzu w uroczystość Wszystkich świętych. Składam serdeczne dziękczynienie za ofiary składane z tytułu wymienianek. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim , którzy szczerym sercem troszczą się o rodzinę parafialną.
2. W czwartek, zapraszam na spotkanie Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej celem przygotowania odpustu parafialnego i omówienia prac przy drodze procesyjnej wokół kościoła. O godz. 19.00 gościnnie na probostwo w Racocie.
3. W piątek uroczystość św. Marcina – wrażliwy żołnierz Jezusa – Narodowe Święto Niepodległości Msza św. o 9.30.Taca w świątyni na Stolicę Apostolską.
4. Niedziela – 20.11, to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy czas liturgii w ciągu roku i przygotowuje do Adwentu.
5. Chrzest św. w parafii 3.12.2022r. o godz.15.00
6. Przypominamy wpłatach ofiar za ławki
7. Troskę o świątynie powierzamy rodzinom: Pauliny Gajdzińskiej, Marioli Klemczak, Grażyny Leciejewskiej, Anny Pudliszewskiej.Ta grupa kończy służbę Januszewa na rzecz świątyni, zadanie to przekazujemy następnej wiosce.