1 -7.08.2022

• ŚRODA: 18:30
    • śp Marię Lis
    • Za parafian, o trzeźwość narodu, duchowe owoce sierpniowej abstynencji wg słów Ks. Stefana Wyszyńskiego „przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich!”
  • PIĄTEK:
    • 18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św.
    • 18.30 –
      • Do NSJ z wynagrodzeniem za grzechy nasze i świata całego.
      • O łaskę dziękczynienia za wyjście z uzależnienia i wytrwanie w trzeźwości ,
        Śp. Teresę Urbańską od 5 Róży Matek
  • SOBOTA: godz. 17.00 !!
    • Śp. Elżbietę Kolańczyk od rodziny Piotrowskich
    • W rocz. śp. Andrzeja Lubińskiego i zmarłych z rodziny Lubińskich i Matyjasików, o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
    • 19.00 – FRA Osieczna, msza św. z procesją.
  • NIEDZIELA, godz. 10.00:
    • Z dziękczynieniem za 25 lat łaski Bożej w budowaniu wspólnoty parafialnej Racotu, w intencji parafian i proboszcza, o łaski Ducha św. w budowaniu wspólnoty parafialnej Racotu i Gryżyny.
    • Śp. Adama Sikorę od cioci Krysi z rodziną z Kościana.
    • Śp. Teresę Urbańską od córki Iwony z rodziną.

1. Noc muzeów dzisiaj – o godz. 22.30 w świątyni w Gryżynie koncert organowy – przy świecach. Już teraz dziękuję melomanom za obecność na koncercie organowym.
  2. Dzisiaj Niedziela gospodarcza, niech Dobry Bóg bł. ofiarność i hojność par
  3. Uroczystości M.B. Porciumkuli w Osiecznej: w sobotę 6.08 , o godz. 19.00 – msza św. z procesja wokół rynku.
  4. W pon. o godz. 10.30 – modlitwa w intencji Dekanatu Kościańskiego z udziałem parafii dekanatu. O. Franciszkanie zapraszają chorych na modlitwę uzdrowienia i sakrament chorych.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, spowiedź św. w piątek od godz. 18.00 – Adoracja NS i spowiedź św. msza św. do NSJ
  6. Chrzest w parafi 20.08 w sobotę o godz. 15.00
  7. Kierowcy złożyli 850 zł. ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
  8.  16.00 – Nowy Dębiec, – Memoriał Zmarłych Wędkarzy – W rocznicę powstania Koła Wędkarskiego – Kościan Miasto No 202 – z dziękczynieniem za wspieranie troski o przyrodę odpoczynek i działania statutowe, o bł. Boże dla zarządu i 600 członków, o chwałę nieba dla tych, których Bóg przed nami powołał do Niebieskiej Ojczyzny.