19-25.09.2022

• ŚRODA 18:10 (Nowenna do MNP ) i po nowennie Msza Św.
    • Z dziękczynieniem za łaski wyproszone przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki.
  • PIĄTEK: 18:30
    • Uroczystość św. Ojca Pio- o niezłomną wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.
    • Śp. Agnieszkę Rybacką od córki Małgorzaty i wnuków Karola i Pawła.
    • 7 rocz. śp. Weroniki Lech i zmarłych z rodziny Donajów, Tomczaków, Lech, Łukasza Mani.
    •  8.00
      • Śp. Adelajdę Nowaczyk od wnuka Wojciecha z rodziną.
      • Śp. Stefanię z tyt. imienin Wacława Szczepaniaków i zm. z rodziny Kaźmierczaków, Szczepaniaków oraz o bł. Boże i żywą wiarę.

1. Dziękuję za wszystkie dary niebios minionego tygodnia, wszystkim , którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości w naszym sanktuarium Św. Stanisława Kostki. Kieruję słowa wdzięczności za okazaną serdeczność, składane życzenia, modlitwę, kwiaty i prezenty. Niech Dobry Bóg wynagrodzi obfitymi łaskami wszystkich dzielących się dobrem, które zawsze od Boga pochodzi!
2. Budujący był udział parafian w modlitwie za zmarłych na cmentarzu.
3. Doceńmy też zaangażowanie młodzieży w przygotowaniu liturgii, niech św. Stanisław, wspiera ich naukowe zmagania i w mądrości Bożej prowadzi.
4. Chrzest św. w parafii 15 października br. o g.15.00.
5. Komunia św. od roku 2022 i zawsze w Niedziele Trójcy św. czyli
2023 – 4.06, 2024 – 26.05, 2025 – 15.06, 2026 – 31.05
6. Dziękujemy za troskę o Kościół mieszkańcom bloku nr 12, prosimy kolejne zespoły.