INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
20.06 – 26.06.2022

• PONIEDZIAŁEK: Pielgrzymka do Lichenia
  • WTOREK: 18:30
    • O bł. Boże w rodzinach Witkówek , mądrość Bożą w wychowaniu dzieci, dobre urodzaje i zachowanie plonów.
    • W intencji solenizantów bieżącego tygodnia –Alicji, Alojzego, Jana, Wandy, Danuty.
  • ŚRODA: 18:30
    • Za zmarłych. z rodzin Witkówek, o wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej.
    •  W rocz. śp. Mariannę Babiak od siostry Stanisławy Witkowskiej
  • CZWARTEK, g. 18.00 – Gryżyna Zakończenie oktawy Bożego Ciała
    8.30 – kl . VIII 9.30 4-7 10. 30 1-3 Zakończenie roku szkolnego , o mądrość i radość w dzieleniu się wiarą i błogosławionego, szczęśliwego odpoczynku.
  • PIĄTEK: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    • 18.00 – Za zmarłych. z rodzin Racotu, o wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej. O chwałę nieba dla śp. Wincentego Marianny Michalewiczów, Stefana Starkbauer , Wandę Kunc i zmarłych z rodziny o żywą wiarę w Zmartwychwstanie.
    • 13.00 – ślub Hanna i Zbyszek.
      • Śp. Elżbietę Kolańczyk od Władysława Flaka z rodziną z Siemowa
      • 34 rocz. śp. Jana, Jadwigę Gelert, zmarłych z rodziny Płucieniaków, Gelertów, Rafała Oleszaka, Józefa Bręczewskiego.
      •  W rocznicę śp. Heleny, Anny i zm z rodziny Kaczorów.
      •  W 9. R. śp. Łukasza Jana Jurgów, zm. rodziców i teściów, zm z rodz. Jurgów i Klaków, o bł. Boże dla rodziny.
        Odpust w Łękach wielkich –
      • za parafian o żywą wiarę w obecność Jezusa pod postacią chleba i wina.
      •  18 rocz. śp. Władysława Krysiaka , o bł. Boże dla proszących o modlitwę.
      •  Śp. Jadwigę, Jana, Jana Mikołajczaków, Marię Jana Grzesiaków, o bł. Boże w rodzinie Mikołajczaków i Grzesiaków.
      •  Z tyt dnia Ojca o Miłosierdzie Boże dla sp. Zbigniewa Skotarczaka, od córki Katarzyny i syna Tomasza z rodzinami.
      •  W intencji śp. Przemysława Kaczmarka i zm z rodziny Kaczmarków, Szymanowskich, Maćkowiaków, Marciniaków i Ceglarków o bł. Boże i zdrowie dla proszących .

1. Dzisiaj uroczyste nieszpory o godz. 18.00 i procesja.
2. W pon o godz. 7.00 dla Chwały Bożej pielgrzymujemy do Lichenia- biała szata
3. Odwiedziny chorych we wtorek od godz. 8.30 Gryżyna – od 10.00 Racot- zgłosić.
4. Trwa Oktawa Bożego Ciała msza św. z procesja o godz. 18.30.
5. We wtorek i środę modlimy się w intencji rodzin Witkówek.
6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Gryżynie, o g. 18.00.
7. W piątek Ur. N.S.P. Jezusa – zakończenie oktawy – modlimy się w intencji zmarłych z Racotu. Dzieci mogą liczyć na niespodzianki.
8. Chrzest w parafii 30.07 o godz. 15.00
9. Letnia zmiana godzin liturgii Mszy św. – w niedzielę niema mszy św. o godz. 8.00 tylko o godz. 10.00 W Gryżynie o 8.30 a na Nowym Dębcu o 11.30