21-27.11.2022

• PIĄTEK:
    • 18:30 – Chrystusowi Królowi Wszechświata niech płynie cześć i chwała w budowaniu wspólnot modlitewnych, biblijnych i Wojowników Maryi, o łaskę gorliwości w przygotowaniu serc na Adwent.
      •  Śp. Jana Adamczaka od szwagra Janka z żoną.
      •  Śp. Cecylię, Adama Bartkowiak, Marii, Marii, Albina Zamelczyk, Czesława Jankowskiego.
  • NIEDZIELA: I niedziela Adwentu
    • 8.00 – Śp. Franciszka, Anielę Kuraszyk, Wandę, Zdzisława Kaczmarek, zmarłych z rodziny Kuraszyków i Kaczmarków, o bł. Boże i dary Ducha św. dla rodziny.
      •  I rocz. śp. Teresy Skrzypczak od córki z rodziną.
      •  Śp. Bernadety Rymaniak od córki Dominiki z Norbertem.
    • ( 12.00 – – Wyskoć, odpust św. Andrzeja)

Do domu Ojca odeszła śp. Bernadeta Rymaniak z domu Śliwczyńska, lat 57 – Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie!

1. Dzisiaj spotkanie Rodziców dzieci klas II o g. 13.00,a klas III o g.14.00.
2. Uczestniczę w rekolekcjach Ojców Duchownych Dekanatu. W środę nie będzie liturgii wieczornej.
3. Za tydzień – pierwsza niedziela Adwentu. Roraty w Racocie – poniedziałek, środa, piątek o g. 18.00, a w Gryżynie – wtorek, czwartek o g. 18.00 . Dzieci otrzymają elementy układanki. Serdecznie zachęcam przygotowania lampionów, jako światełko do Betlejem Narodzenia Jezusa.
4. W sobotę 3.12 Chrzest św. o godzinie 15.00
5. Niech Bóg bł. wszystkim, którzy złożyli ofiary za ławki na rok 2022.
6. Misje sprzątania kościoła powierzamy rodzinom z bloku nr 9.