INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
26.09 – 2.10.2022

• ŚRODA:
    • W intencji solenizantów Wacława, Michała Gabriela Rafała, Hieronima Teresy
  • PIĄTEK:
    • 18.30 – za parafian, o ducha gorliwości w rodzinach parafii w październikowej modlitwie różańcowej.
    • 16.30 – Do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie grzeszników, o zbawienie i pokój dla nas i świata całego.
      •  W 15 rocz. śp. Stanisławę, Władysława, Władysława Konopczyńskich, Mariana Łukaszczyka, Halinę, Zenona Piecuch, Jana Szczerbala, Mariana Korbika, zm. z rodziny Łukaszczyków, z prośba o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
      •  Śp. Władysławę Gorącą oraz w 17 r Mariana Gorącego o modlitwę prosi córka z mężem.
      •  Śp. Agnieszkę Rybacką od Emilii i Henryka Dobrasia z rodziną.
      •  III rocz. śp. Anny i zmarłych z rodziny Kaczorów.
    • 8.00 – Śp. Teresę Urbańską z tytułu imienin od męża z rodziną
    • 11.00 – Śp. Adelajdę Nowaczyk o modlitwę prosi Grzempowski z Gostynia.

1. W czwartek ur. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
2. W sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus –1 październik, rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe o 18.00 w poniedziałki, środy i piątki. Proszę rodziców, aby motywowali dzieci do systematyczności w modlitwie, co zaowocuje dojrzałością duchową. Dzieci otrzymają – elementy układanki. Poświęcenie różańców dzieci klas III, w poniedziałek 3 października.
3. Za tydzień – pierwsza niedziela miesiąca 2.10 – gospodarcza, niech Bóg błogosławi troszczącym się o rozwój wspólnoty parafialnej.
4. Kalendarz misyjny O. Oblatów na rok 2023 w cenie 8 zł.
5. Zapraszam rodziców dzieci II kl. na spotkanie w niedz.9.10 o g. 13.30, a godzinę później o 14.30 rodziców dzieci kl. III