29.08 – 4.09.2022

• ŚRODA:
    • 18.10 – Nowenna o łaskę owocnej współpracy rodziców, dzieci i nauczycieli
    • 18.30 – 4 rocz. śp. Danieli Ruskowiak i zmarłych z rodziny Zakrzewskich, Ruskowiaków, Gierszali i Królikowskich.
  • PIĄTEK:
    • 8.40 – msza św. dla uczniów klas od 1 do 4 , o światło i dary Ducha św. dla uczniów, nauczycieli i rodziców. 10.20 – dla uczniów klas od 5 do 8.
    • 17.00 – Spowiedź św. dzieci kl. 4-8 i młodzież, 18.00 – Adoracja
      • Do NSJ z wynagrodzeniem za grzechy nasze i świata całego.
      •  Śp. Teresę Urbańska od sąsiadów bloku 9a
    • 15.30 – XX spotkanie trzeźwościowe ( po 2 latach przerwy), o bł. Boże dla tych którzy podjęli odważną decyzję trzeźwego życia, o ducha wdzięczności dla wszystkich, którzy pomagają wytrwać w programie uzdrowienia i o łaskę i światło Ducha św. dla szukających drogi dla abstynencji.
      • Śp. Stanisławę, Antoniego Kozica, Leokadię, Mariana Stróżyńskich, Teodorę, Henryka Gleszczyńskich, Marię Wiśniewską,
      •  Śp.Władysławę Gorącą, do MBN Pomocy z dziękczynieniem za łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie dla dzieci i wnuków.
      •  Śp. Teresę Urbańska od sąsiadów.
      •  O miłosierdzie Boże w rocz. śp. Jana Bartoszewskiego, Janiny, Władysława Piasecznych i zmarłych z rodziny Czarneckich i Bartoszewskich oraz o bł. Boże dla proszących.
  • NIEDZIELA: godz. 10.00
    • Z dziękczynieniem za szczęśliwe żniwa, o bł. Boże w planowaniu pracy na kolejny rok urodzajów, o bł. Boże w zasiewach i wiarę w rodzinach Witkówek
    •  Śp. Leszka Wasielewskiego o modlitwę prosi siostra Stenia z rodziną.
    •  Śp. Adama Sikorę od sąsiadów bloku 14.
    •  Śp. Franciszka Zborowskiego od rodziny Klichów z Katowic.
    •  Śp. Agnieszkę Rybacką od sąsiadów.
    •  17 rocz. ślubu, z dziękczynieniem za łaski Ducha św. w małżeństwie, o mądrość Bożą w wychowaniu dzieci, odkrywanie Bożego Planu Zbawienia dla małżonków i dzieci.
      12.00 – Czerwona Wieś, św. Idzi. 12.00 – Dr. Krzyżowa – Kopaszewo. 20.00 – Św. Marcin

1. W czwartek uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego – powierzajmy Bogu nowy rok szkolny, módlmy się o zachwiane w bezpieczeństwie o światło i dary Ducha św. dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zapraszam na modlitwę w tej intencji w piątek : o godz. 8.40 dla uczniów klas 1-4 , o godz. 10.20 klasy 5-8.
2. I piątek miesiąca, o g.17.00 – spowiedź św. dzieci kl. 4 – 8 i młodzieży, o g.18.00 adoracja i msza św.
3. Nauki przedmałżeńskie w Śmiglu we Farze, od niedzieli 4.09., o g. 15.30 – cztery kolejne niedziele.
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Darnowa.