5 – 11.09.2022

• ŚRODA
    • O bł. Boże dla uczniów klas I i ich rodziców. Zawierzenie M.B. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
    • Za rodziny dzieci klas III i IV, aby uczyły się być uczniami Chrystusa – o bł. Boże w przygotowaniu do otwarcia serc Jezusowi w Eucharystii list. Mały P.Kat.
  • PIĄTEK: Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
    • 18.30 – Śp. Leszka Wasielewskiego od mieszkańców Darnowa
    • 11.00 – Nawiedzenie NMP Poznań Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca
      •  Śp. Andrzeja Adamczaka od siostry Haniz rodziną.
      •  Śp. Weronikę, Edwarda w rocz. narodzin dla nieba, w intencji zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
    • 8.00 – Śp. Adama Sikorę od kuzynki Genowefy i rodziny Kasińskich, Krupów i Skorupskich.
      •  Śp. Teresę Urbańską od rodziny Ruskowiaków i Odważnych.
      •  Śp. Agnieszkę Rybacką od wnuka Krzysztofa z rodziną.
      •  Śp. Leszka Wasielewskiego od siostry Jolanty z rodziną.
      • W III r. śp. Przemysława Kaczmarka o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

1. Dziękujemy za dary serca złożone dzisiaj, w niedzielę gospodarczą.
2. We środę o g. 18. 30 – ofiarujemy MBN Pomocy – dzieci kl. I przynoszą tornistry i przybory szkolne.
3. W środę – dzieci klas III rozpoczną 2 etap przygotowania do I Kom. św. Otrzymają karty uczestnictwa w niedzielnych mszach św. Dzieci IV klasy przekażą list z programem spotkań.
4. W piątek, o g. 19.00 – Spotkanie z młodzieżą kl. 6 i 7 która otrzyma deklaracje przygotowania do Sakramentu Bierzmowania
5. Od niedzieli 11.09 msze św. w Racocie o g. 8.00 i 11.00, a w Gryżynie o g.9.30.
6. W niedzielę po mszy św. o 11.00 spotkanie rodziców dzieci kl. II i III
7. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Darnowa.
8. Od soboty rozpoczynamy 9-dniową nowennę modlitwy o łaskę naśladowania wezwania św. St.Kostki – ad majoram natus sum. Odpust parafialny w niedzielę 18.09 o godz. 11.30 – Celebransem będzie Ks. Janusz Nawrot, prof teologi , wykładowca biblijny na Wydziale Teologicznym w Poznaniu.