7 – 13.11.2022r.

• ŚRODA: 18:10 Nowenna NMP i Msza św.
    • Śp. Jana Adamczaka od sąsiadów bloku 16a.
  • PIĄTEK: Narodowe Święto Niepodległości – uroczystość św. Marcina
    • 8. 00 – O zwycięstwo miłości nad nienawiścią za Kościół prześladowany, o ewangeliczną służbę ubogim.
    • 11.00 – W intencji narodu polskiego, aby odwieczne tradycje: „Bóg, Honor, Ojczyzna” przynosiły owoce jedności i nadziei na szczęśliwy dom ojczysty dla nowych pokoleń
      • Śp. Stanisławę, Antoniego Kozica, Leokadię, Mariana Stróżyńskich, Teodorę, Henryka Gleszczyńskich, Marię Wiśniewską, do MBNPomocy z dziękczynieniem za odebrane łaski i prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie dla dzieci i wnuków.
      • Śp. Wandę, Zdzisława Nowaków z okazji urodzin i imienin, zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Nowaków, Borowiaków, Kamińskich oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
    • 8.00 – Za zmarłych parafian, o radość oglądania Boga w Niebie.
      • I rocz. śp. Stanisławę i zmarłych z rodziny Grędów i Śliwińskich.
      • Śp. Jana Adamczaka od szwagierki Barbary z rodziną.
      • I rocz. śp. Witolda Ratajczaka, Teresę Kowalczyk w 5 rocz. narodzin dla Nieba o żywą wiarę w Zmartwychwstanie.

1. Trwamy w żywej wdzięczności Bogu za budującą modlitwę na cmentarzu w uroczystość Wszystkich świętych. Składam serdeczne dziękczynienie za ofiary składane z tytułu wymienianek. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim , którzy szczerym sercem troszczą się o rodzinę parafialną.
2. W piątek uroczystość św. Marcina – wrażliwy żołnierz Jezusa – Narodowe Święto Niepodległości, msze św. o godz.8.00 i 11.00. Taca w świątyni na Stolicę Apostolską.
3. Niedziela – 20.11, to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy czas liturgii w ciągu roku i przygotowuje do Adwentu.
4. Chrzest św. w parafii 3.12.2022r. o godz.15.00
5. Przypominamy wpłatach ofiar za ławki .