18-24.04.2022

• PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY: W intencji KUL i uczelni katolickich o bł. Boże dla profesorów i studentów.
      • 38 rocz. śp. Michała Zająca i zmarłych z rodziny Zając i Matuszewskich.
      •  za parafian, o radość z zapowiedzi zmartwychwstania wierzących.
  • CZWARTEK: 18.00
    • O bł. Boże dla rodziców dzieci I – komuni św.
    • Śp. Helenę od rodziny Maciejewskich z Nowej Soli.
    • Śp. Zofię Kaźmierczak od synowej Ewy z rodziną.
  • NIEDZIELA: Uroczystość Miłosierdzia Bożego
    • Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą nad dziećmi, wnukami i prawnukami.
    • I rocz. śp. Zenona Bienie i Marka Bendowskiego od Pawła z żoną i dziećmi.Śp. Małgorzatę Kuszyńską od cioci Stanisławy.
    • Śp. Małgorzatę Kuszyńską od cioci Stanislawy
    • Śp. Mariannę Ignacego Bieczyńskichi zm z rodz. Kruków,Bietrzynskich, o bł. Boże dla proszących o modlitwę.

1. Dziękuję – ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego, ministrantom i wszystkim, którzy usłyszeli zaproszenie na liturgię Paschy i adoracji Jezusa w grobie pańskim, dzieciom za ofiarność na rzecz dzieci głodujących. Niech Dobry Bóg błogosławi, i obdarza pokojem.
2. Przez cały tydzień trwajmy w uwielbieniu Chrystusa, który otwiera drzwi Zmartwychwstania dla wierzących.
3. W czwartek zapraszam rodziców dzieci I – komuni św.na Mszę św. i spotkanie w Sali parafialnej Wieczernik
4. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 17 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Nauczyciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
5. W przyszłą niedzielę po mszy św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.
6. Zapraszam zespół inżynieryjny do ustawienia rusztowania przy lewym oknie prezbiterium – przed nami duże wezwanie – jak technicznie zabezpieczyć ołtarz.
7. Troskę o świątynię polecamy: Magdaleny S., Klaudi B., Moniki R., Haliny R., Krzysztofa M..