15 – 21.11.2021

• CZWARTEK:
    O bł. Boże dla organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca.
    18.30 – spotkanie młodzieży J.3 i 4
    • Śp. Bogumiłę Marcinkowską od rodziny Gryś.
  • NIEDZIELA: Ur. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    • Śp. Annę, Walentego Walachowskich, Zenona, Marię, Wacława Jurgów i zmarłych dziadków.

1. W niedzielę 14.11 z Kościana o g. 12.00 wyruszy procesja różańcowa do Choryni, o g.13.00 można dołączyć się w Racocie, do modlitwy o pokój dla Ojczyzny.
2. W poniedziałek 22.11 – uroczystość św. Cecylii powierzajmy Bogu organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca , a także solenizantki.
3. W czwartek, o g. 18.30 – spotkanie młodzieży – J. 3 i 4
4. Za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
IV rocz. intronizacji parafii i rodzin – Chrystusowi Królowi Wszechświata.
5. Dziękujemy za posługę kleryka Nikodema w modlitwie o powołania kapłańskie.
6. Niedziela ewangelizacyjna „Moje miejsce w parafii”.
7. Roczne wymienianki składamy do koszyczka w czasie mszy św.
8. Intencje mszalne na rok 2022 można zamawiać wpisując treść i datę oraz adres i tel. Koperty składamy do koszyczka na bocznym ołtarzu
9. Troskę o świątynie polecamy rodzinom: Wioletty Rzepka, Sylwii Dobraś, Doroty Kielich, Ireny Pawlikowskiej.
10. Nowy Dębiec – zapraszam rodziny do usunięcia liści i uporządkowania terenu wokół ołtarza polowego, w sobotę 20.11 o g. 9.00 – w bieżącym roku, rodziny z pierwszych dwóch bloków.