INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE
16-22.05.2022

 • WTOREK- 17.30 Nabożeństwo majowe.
 • CZWARTEK:
  • 17.00 – dzieci kl. III
  • 17.30 – Nabożeństwo majowe.
  • 18.00 – aby dzieci błogosławiły Boga za ofiarną miłość swoich Mam i darzyły wdzięcznością.
   •  Śp. Krzysztofa Nowackiego od rodziny.
    Przygotowanie do chrztu św.
 • SOBOTA,
  • 14.00 – Chrzest św. Liliana Mackowska
  • 17.45 – Nabożeństwo majowe.
  • 18.00
   •  Śp. Zofię Kaźmierczak od wnuczki Elwiry z rodziną
   •  6 rocz. śp. Leokadii, Władysława Ciszewskich i zmarłych z rodziny.
 • NIEDZIELA:
  • 9.30 – Z dz. za 48 lata duszpasterzowania dla chwały Królestwa. Bożego oraz w intencji księży mojego rocznika święceń 1974 i za kapłanów pracujących w tej parafii, aby swoją posługą „ owoc obfity” przynosili.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:
Zapowiedzi – Krzysztof Kolańczyk z Darnowa i Beata Olejnik z Kokorzyna
Niedziela modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii. Boże błogosławieństwo niech umacnia ofiarujących na tacę w świątyni dar serca na Seminarium Duchowne –w Poznaniu .
1. I Kom. Św. w niedziele Trójcy Św. dla Racotu i Gryżyny
2022 – 12.06 2023 – 4.06 2024 – 26.05 2025-15.06
2. Dziękujmy Dobremu Bogu za decyzję i realizację rekonstrukcji okien witrażowych w świątyni. Obfitość Bożego błogosławieństwa niech spocznie na wykonawcach tego dzieła i wszystkich, którzy to dzieło na rożne sposoby wspierają. Zbliżamy się do końca tych prac i z radością informuję, że mamy płynność finansową, bez zaległości ,czy długów. Do końca maja z pomocą Bożą zakończone zostaną prace renowacji organów. Na ten cel z daniną diecezjalną zebraliśmy ( z daniną diecezjalną ) 21.520 zł. Pozostałą część 28.480 z ofiar na tacę i sprzedaży rusztowania po zakończeniu prac przy oknach około sierpnia.
3. Przygotowujmy umysły i serca na zbliżający się Dzień Matki, aby relacje między matkami i dziećmi były na wzór Maryi i Jej Syna. Niech dzieci błogosławią Boga za ofiarną miłość sowich Mam i darzą wdzięcznością.
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Hanny i Zuzanny M. Renaty i Marty T. oraz Teresy N.