INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE
17-23.01.2022

 • SOBOTA:
  • Śp. Teresę Rzyską od mieszkańców Nielęgowa.
  • Śp. Leokadię Gorąca od mieszkańców Nielęgowa.
 • NIEDZIELA, 23.01.21:
  • 9.30
   • Śp. Mirosławę Matuszczak od mieszkańców Osieka
   • Śp. Emilię Matuszczak od syna Jacka z rodziną.
   • Do Miłosierdzia Bożego za śp. Agnieszkę Józefa Stefana Wiktora Cecylie Tomasza Sebastiana Kasperków, Jana Ratajszczaka, Daniela Kaźmierczaka Stefana Szłapkę

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

Kolędowanie dla rodzin kolejnych ulic Racotu

1. Przed nami tydzień ekumeniczny – to modlitwa i czyn dla zjednoczenia chrześcijan
2. Chrzest w parafii 5.02. 2022 w sobotę o godz. 15.00
3. Od poniedziałku do piątku pracowała firma organomistrzowska p. Jakuba Mizery. Zdemontowane organy zostały przewiezione do specjalistycznego warsztatu dla odgazowania drewno jadów i zakonserwowania.
4. W czwartek firma Witroart – zamontowała kolejne okno witrażowe na chórze a panowie – nasi parafianie – tworzący firmę obsługi rusztowania , w piątek przestawili rusztowanie do kolejnego okna na chórze nad bocznym wejściem. Duże uznanie dla ich mobilności i ofiarnej pomocy dla parafi.
5. Dzisiaj o godz. 18.00 przekazanie strażackiego wozy bojowego dla OSP – Gryżyny – to auto z 2006 r ( 16 letni) darowane od Zawodowej Straży Pożarnej z Kościana. Po mszy św. poświecenie i modlitwa o bezpieczne wyjazdy i powroty z akcji pomocy w zagrożeniach życia .
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Moniki D., Izabeli J., Małgorzaty Z., Krystyny R. i Waldemara J.