2-8.05.2022

• PONIEDZIAŁEK: Dzień Flagi RP
    • 17.15 – Nabożeństwo majowe.
  • WTOREK: Święto Konstytucji 3 Maja i NMP- Królowej Polski
      • OSP – o bł. Boże dla druhów w ich służbie „Bogu na chwałę a ludziom na ratunek” o ducha wdzięczności w ich bezinteresownej służbie naszej społeczności, aby budowali nas mądrością i ofiarnością służby Ojczyźnie. O radość życia wiecznego dla zmarłych druhów.
      •  5 rocz. śp. Józefa Skrzypek i zmarłych z rodziny.
      •  Śp. Stefanię Kasprzak od szwagierki Teresy z mężem.
    • 17.15 – Nabożeństwo majowe.
  • CZWARTEK:
    • 16.30 – przygotowanie dzieci I-Komunii św. do sakramentu pokuty.
    • 17.30 – Spowiedź św.
    • 18.00 – Nabożeństwo majowe.
      • W intencji zmarłych z Gryżyny Stadnina, wspominanych w rocznych wymieniankach.
      •  Za parafian o przygotowanie serc i żywy udział w nabożeństwach majowych w świątyni i rodzinach, dla budowania miłości do Jezusa i Jego Matki – Maryi.
    • 17.45 – Nabożeństwo majowe.
      • Śp. Jana, Jana, Annę Piecuch, Monikę Piecuch – Kostagnoli, Stanisławę, Stanisławę, Stanisława, Alojzego, Czesławę, Janinę Browarczyków i zmarłych z rodziny.
      • Śp. Wandę, Stanisława Olejniczaków, Hieronima Nowaka, Stanisławę, Kazimierza Ratajczaków, Marię, Edwarda Elsnerów oraz zmarłych z rodziny.
  • NIEDZIELA: Wigilia ur. Św. Stanisława Biskupa Polski- drugiego po św. Wojciechu Patrona Polski
      •  Śp. Iwonę Jędroszkowiak, Bolesławę , Marcelego Gabrielskich.
      •  Śp. Zofię, Kazimierza, Małgorzaty, Henryka Kasperków i zmarłych z rodziny.

Do domu Ojca odszedł śp. Krzysztof Nowicki z N. Dębca

1. W poniedziałek – Dzień Flagi RP – zapraszam w wigilię święta M .B. Królowej Polski parafian na uroczyste nabożeństwo majowe i budowania miłości do Jezusa i Jego Matki – Maryi, o g. 17.15.
2. We wtorek Święto Konstytucji 3 Maja i NMP- Królowej Polski,
msze św. jak w niedzielę. Wieczorem o g. 17.15 – nabożeństwo majowe .
3. W czwartek : o g.16.30- przygotowanie dzieci I-Komunii św. do sakramentu pokuty.
od g. 17.30 – spowiedź św. o 18.00 – nabożeństwo majowe i msza św.
4. W sobotę nabożeństwo majowe 15 minut przed mszą św.
5. Z pomocą Bożą udostępniamy dla parafian kolejny plac parkingowy w miejscu rozebranych budynków gospodarczych przy ul. Zielonej. Niech raduje nas powstały, bezpieczny skwer komunikacyjny dla wielu pojazdów.
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Honoraty L., Magdaleny W., Anny K., Natalii P., Teresy N..