23 – 29.05.2022

• WTOREK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe – o błogosławieństwo dla Ks. Henryka w Jego posłudze duszpasterskiej we Farze z tyt. rocznicy święceń.
  • CZWARTEK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe ,
    • 18.00 – O łaskę wdzięczności za macierzyństwo naszych mam.
    • 17.45 – Nabożeństwo majowe ,
    • 18.00 – Śp. Wandę Wędzińską (22 rocz. )
  • NIEDZIELA :
      • Śp. Zofię Kaźmierczak od wnuków Dawida i Norberta z rodziną.
      • Śp. Marię Nowaczyk od chrześniaka Włodzimierza z rodz.
      • Śp. Józefę Józefa Dudów, Marię Franciszka Gelertów, Pelagię Machura, Stanisławę Józefa jędroszkowiakow, Marię miecztslawa Walkowiaków i zm z rodziny

Zapowiedzi Konrad Matyjaszczyk – Stary Lubosz i Anna Szczepaniak – Czempiń

1. Otwórzmy nasze serca i umysły na Dzień Matki, módlmy się, aby relacje między matkami i dziećmi były na wzór Maryi i Jej Syna. Niech dzieci błogosławią Boga za ofiarną miłość Mam i darzą wdzięcznością. W środę zapraszam na nabożeństwo majowe w tej intencji.
2. Ks. Rektor ASD kieruje słowa dziękczynienia za modlitwę w intencji kleryków i prof. Seminarium oraz za i materialny dar serca. Ofiarowaliśmy 900 zł. Życzymy, aby z pomocą Ducha św. seminarzyści odkrywali i wzrastali w stawaniu się uczniem Jezusa.
3. Od poniedziałku do środy modlitwy błagalne o dobre urodzaje
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Urszuli Ratajczak, Honoraty Landzwojczak, Magdaleny Wierzba, Kazimierza Turkowiaka , Stanisławy Kasińskiej.