8 – 14.11.2021r.

• CZWARTEK: Narodowe Święto Niepodległości
    • 9.30 – W intencji narodu polskiego, aby odwieczne tradycje: „Bóg, Honor, Ojczyzna” przynosiły owoce jedności i nadziei na szczęśliwy dom ojczysty dla nowych pokoleń.
    • Śp. Stanisława Kasperskiego z okazji imienin oraz Czesława, Władysławę, Sewerynę, Jana Kasperskich, Waldemara, Izydora, Danutę Nowaków, Mariannę, Jana Skrzypczaków.

1. Trwamy w żywej wdzięczności Bogu za budującą modlitwę na cmentarzu w uroczystość Wszystkich świętych.
2. W czwartek uroczystość św. Marcina -wrażliwy żołnierz Jezusa – Narodowe Święto Niepodległości Msza św. o 9.30
3. W środę o 19.00 przygotowanie do Chrztu św., w sobotę o 15.00 Chrzest św.
4. W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy Kleryka ASD po 3 latach oczekiwania mamy możliwość ubogacenia się wiarę studenta teologii i modlitwą umocnienia naszą umocnienia Jego w wierze.
5. Nie wszystkie rodziny wpłaciły II ratę ofiar za ławki