INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
25-31.10.2021

• CZWARTEK:
    • Z dziękczynieniem Bogu za wszystkich aktywnie zaangażowanych w modlitwie różańcowej w świątyni lub rodzinach – domowym kościele.
    •  W 34 rocznicę ślubu Marzeny i Mirosława, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
    • I rocz. śp.Helenę Olejnik i zmarłych z rodziny oraz o bł. Boże.
  • NIEDZIELA
    • 9.30 – O żywą wiarę w Zmartwychwstanie dla rodzin parafii i duchową bliskość z naszymi patronami wg. tajemnicy „Świętych obcowania”
  • PONIEDZIAŁEK– 1.11: Wszystkich Świętych
    • 9.30 – za parafian, aby naśladując swoich patronów doświadczali radości życia doczesnego i zmartwychwstania wiecznego oraz w intencji zmarłych parafian, o radość oglądania Boga w niebie i spotkania z Jezusem Mesjaszem i zbawionymi przez Niego ludźmi wiary.
  • WTOREK – 2.11: Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
    • 9.30 – Wymienianki
      • Za parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.
      • Śp. Eugenię i Antoniego Wojtkowiaków, Martę i Józefa Jaworskich, Ludwika Konopczyńskiego, Franciszka Jóźwiaka, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
    • 18.00 – Wymienianki
      • Za zmarłych parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.

1. W sobotę ostatni różaniec – trwajmy gorliwie na modlitwie do końca.
2. W poniedziałek 1.11- Wszystkich Świętych. Msze św. o g.9.30.na cmentarzu
3. We wtorek – 2.11- Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Wymienianki, modlitwa za zmarłych w dzień zaduszny o g. 9.30 i o 18.00.
4. Druki wymienianek – modlitwy za zmarłych można zabierać z bocznego ołtarza. Na wymieniankach proszę wpisywać, o której godzinie maja być czytane – o 9.30 lub 18.00. (Składamy do koszyczka na ołtarzu bocznym).
5. Na misję ofiary składamy na tacę
6. Rodzinom ul. Kasprzaka powierzamy troskę o przygotowanie ołtarza do liturgi Mszy św. na cmentarzu
7. Troskę o świątynie podejmują:
Maria K, Paulina G., Grażyna L., Mariola K.
8. Dziękujemy rodzinom Januszewa za ofiarną służbę na rzecz piękna świątyni i otoczenia. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Nielęgowa.