INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE.
11-17.10.2021

• WTOREK:
    • O przygotowanie serc na Dzień Nauczyciela – w intencji naszych nauczycieli i wychowawców, z prośbą o bł. Boże i światło Ducha św. w ich służbie dla rodzin polskiego narodu.
  • CZWARTEK:
    • Śp. Stefanię Przybyła od syna Andrzeja z rodziną w miesiąc po śmierci.
    • Śp. Joannę, Andrzeja i Jana Ratajszczaków, Antoniego i Franciszkę Geldnerów, Jana, Irenę i Jana Szydłowskich, Annę i Czesława Mani.
    • Z solenizantów tygodnia: Jadwigi, Teresy, Łukasza.
    • 18.40 – spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w sali „Wieczernik”.
    • 15.00 – 50 lat ślubu, Heleny i Franciszka , z dziękczynieniem za otrzymane łaski w małżeństwie i rodzinie, z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Jubilatów i rodziny.
      • Śp. Bartosza, Ryszarda i Józefa Stanisławiaków, o bł. Boże w rodzinie.
      • Śp. Helenę, Bronisława, Ewę Kobusów, Longinę, Henryka Kaźmierczaków, Aleksandrę Bartkowiak i zmarłych z rodziny.
      • 3 rocz. śp. Marianny Zając i zmarłych z rodziny Zając, Maślanków, Tomczaków, Matuszewskich.
    • 3 rocz. śp. Bartosza Stanisławiaka i zmarłych Dziadków oraz za zmarłych krewnych z rodziny.
    • Śp. Stefanię Przybyła od członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej oraz służby kościelnej.

1. Różaniec św. we wtorek i czwartek, o godz.17.30 – motywujmy siebie i bliźnich do gorliwości w rozważaniu tajemnic życia Jezusa. Niebo raduje się liczną obecnością dzieci i rodziców w wypraszaniu łaski dla parafii.
2. W czwartek 14.10 – Dzień Edukacji Narodowej, wspominając nauczycieli, otwórzmy nasze serca pełne modlitwy i życzeń dla pracowników oświaty, aby ich praca była owocna i ofiarna oraz doceniona przez uczniów i rodziców.
3. Dzieci kl. III w czwartek zdawać będą tajemnice światła.
4. Zapraszam w czwartek po mszy św. o g.18.40 na spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w sali „Wieczernik”.
5. Dziękujemy zespołowi Panów za kolejny pomoc przy ustawieniu rusztowania.
6. Bogu powierzamy solenizantów tego czasu Jadwigi, Teresy i Łukaszów.
7. Dnia 24.10 – Światowa Niedziela Misyjna- rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w modlitwie różańcowej polecamy Bogu prześladowanych chrześcijan. Po mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne.