3 – 9.01.2022

• PONIEDZIAŁEK, 3.01.22,
    • godz.18.00 : Gryżyna stadnina
      O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Gryżyny, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • WTOREK, 4.01.22: Osiek i Januszewo
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Osieka i Januszewa, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
    • 28 rocz. śp. Józefa, Kazimiery Leonarczyk, Teofilę, Józefa Nowaków oraz o bł. Boże.
  • ŚRODA, 5.01.22: Gryżyny – część gospodarcza
    • 17. 30 – spowiedź św.
    • 18.00 – O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Gryżyny gospodarzy, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • CZWARTEK, 6.01.22: Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
    • 9.30 – W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
    • Śp. Teresę Marcinkowską od r. Piechockich z Betkowa
    • Śp. Mirosławę Matuszczak od mieszkańców bloku.
    • Śp. Emilię Matuszczak od córki Renaty z rodziną.
  • SOBOTA, 8.01.22
    • 18.00:
      • Śp. Mirosławę Matuszczak od Magdaleny i Krystiana
      • Śp. Teresę Rzyską od córki Haliny z rodziną.
      • Śp. Leokadię Gorącą od syna Marka
  • NIEDZIELA, 9.01.22
    • g. 9.30:
      • Z dziękczynieniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny w 20 rocz. ślubu Ewy i Michała, z dziękczynieniem za ofiarną służbę liturgiczną i troskę o potrzeby wspólnoty parafialnej.
      • Śp. Teresę Marcinkowską od r. Marcinkowskich, Wojdak, Niemier z Łuszkowa

Do domu Ojca odeszły parafianki z Nielęgowa śp. Teresa Rzyska, lat 81 i śp. Leokadia Gorąca, lat 84. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

1. Otwartego serca dla bliskich, bł. Bożego dla wszystkich, którym składamy życzenia noworoczne i mocy Ducha św. w przemienianiu życia na lepsze.
2. W czwartek – 6.01 – narodowe święto – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Na msze św. o godz. 9.30 – zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po każdej mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy na oznaczenie drzwi domów.
3. W tym tygodniu czas kolędowania w parafii Gryżyna. Celem kolędy jest wspólna modlitwa kapłana z parafianami, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo dla rodziny na cały rok. Jest to okazja do bliższego poznania się, rozmowy, zacieśnienia więzi pomiędzy księdzem i wiernymi. Zapraszam na mszę św. o g. 18.00 mieszkańców poszczególnych wiosek, aby wspólnie modlić się o błogosławieństwo dla domu i rodziny.
4. W poniedziałek – Gryżyna stadnina, we wtorek rodziny z Osieka i Januszewa, w środę z Gryżyny – część gospodarcza.
5. Rodziny, które nie mogły przybyć w swoim czasie zapraszam do udziału w dowolnym dniu tygodnia.
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Osieka: Aleksandra R., Katarzyna M., Eliza C., Maria G., Stanisława R.