9-15.05.2022

• 17.30 – Nabożeństwo Majowe
  • CZWARTEK: Wigilia NMP z Fatimy
    • 17.30 – Nabożeństwo Majowe
      •  Śp. Zofię, Kazimierza od Andrzeja Figury z rodziną.
      •  Śp. Annę Fabis od r. Mruków z Januszewa.
      •  Śp. Stefanię Kasprzak od Marcina, Łukasza i Szymona z rodzinami.
    • 17.45 – Nabożeństwo Majowe
    •  18.00
      • 25 rocz. ślubu Stanisławy i Arkadiusza z dziękczynieniem za otrzymane łaski i prośba o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatów i rodziny.
      •  Śp. Zofię, Józefa, Józefę, Jana Nowaczyków oraz zmarłych z rodziny.
      •  Do M. Bożego za śp. Jerzego Koronowskiego, zmarłych z rodziny Dudów, Koronowskich i Mruków.
      •  Śp. Agnieszkę, Jana, Walentego Majorczyków, Stanisławę, Stanisławę, Czesławę, Janinę, Stanisława, Alojzego Browarczyków, Jana Piecucha i zmarłych dziadków.
  • NIEDZIELA: Św. Zofii
    •  Śp. Andrzeja, Jana, Joannę Ratajszczaka, Franciszkę, Antoniego Geldnerów, Jana, Irenę, Jana Szydłowskich, Annę, Czesława Mani.
    •  Śp. Krystynę( 4 rocz), Zenona, Katarzynę, Roberta, Krzysztofa Wechta oraz Stefanię i Franciszka Karolczaków, zmarłych dziadków oraz zmarłych z rodziny.

OGLOSZENIA PARAFIALNE:

Bóg powołał śp Romana Gawrona lat 69 z Witkówek
Rozpoczęliśmy tydzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii. Na tacę w świątyni złóżmy też ofiarę na ASD–w Poznaniu . Chrzest św. 21.05 w Gryżynie.

1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w wtorek i czwartek 17.30
2. W piątek 13.05 – NMP z Fatimy,
3. W niedzielę św. Zofii, wigilia ur. św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika

Troskę o świątynię powierzamy rodzinom –
Lidi O., Karoliny Sz., Katarzyny B.,  Zofii Sz. i Stanislawa B.