15 – 21.11.2021

• ŚRODA:
    • W intencji solenizantów: Marcina, Grzegorza, Benedykta, Stanisława, Rafała, i ks. Janusza Sobczaka.
  • PIĄTEK: – Z tyt. uroczystości św. Cecylii, o bł. Boże dla organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca.
    • 19.00 – spotkanie młodzieży J.3 i 4
    • 14.00 – OSP – msza św. poświęcenie sztandaru
      • Śp. Mariannę, Tomasza, Teresę, Stanisława Kaczmarek, Jadwigę, Stanisława Jakubiak, zmarłych z rodziny Łukaszczyków i Kaczmarków.
      • Śp. Ireneusza Krzysztofa Kruka
  • NIEDZIELA: Ur. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
    • 8.00 – Śp. Barbarę Przymus od Klubu Seniora Pogodna Jesień z Darnowa.
      • śp. Teresę Marcinkowską od Tomasza, Bogusława, Błażeja Frankiewiczów z rodzinami.
      • Śp. Andrzeja Stefaniaka od rodziny Warych z Wielunia.
      • I rocz. sp. Teresy Matłoki i Franciszka oraz o bł. Boże dla rodziny.
      • Śp. Wacława Szczepaniaka w 13 rocznicę narodzin dla Nieba o życie wieczne i oglądanie chwały Boga oraz śp. Stefanii, Pawła, Renaty, Ryszarda, Czesława, Józefa i zmarłych z rodziny Szczepaniaków, Mikołajczaków, Kaźmierczaków, o łaski z nieba płynące i wypełnienie woli Bożej w życiu proszących o modlitwę.
      • W 45 rocz. Sakramentu Małżeństwa Grażyny i Andrzeja z dziękczynieniem za otrzymane łaski, z prośbą o dar zdrowia i opiekę Bożą dla całej rodziny, „ Jeśli dwaj z was zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im Mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie dwaj albo trzej zebrani w imię Moje, tam Jestem pośród nich.”(Mt.18, 19 – 20)

1. W niedzielę 14.11 z Kościana o g. 12.00 wyruszy procesja różańcowa do Choryni, o g.13.00 można dołączyć się w Racocie, do modlitwy o pokój dla Ojczyzny.
2. W poniedziałek 22.11 – uroczystość św. Cecylii powierzajmy Bogu organistów w naszej parafii i śpiewających z miłością na cześć Chrystusa Oblubieńca , a także solenizantki.
3. W piątek o g.19.00 – spotkanie młodzieży – J. 3 i 4
4. Za tydzień w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
IV rocz. intronizacji parafii i rodzin – Chrystusowi Królowi Wszechświata.
5. Dziękujemy za posługę kleryka Nikodema w modlitwie o powołania kapłańskie.
6. Niedziela ewangelizacyjna „Moje miejsce w parafii”.