17-23.01.2022

• ŚRODA: Bloki parzyste i nieparzyste ul. Kościańskiej
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców bloków ulicy Kościańskiej, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • CZWARTEK ul. Krasickiego Ogrodowa, Działkowa, Kutrzeby, Krótka, Kręta
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał Swoim pokojem.
  • PIĄTEK: Os. 2000 i ul. Kościuszki, Ośrodek Zdrowia, Aleja Brzozowa, ul. Morelowa, Malinowa, Czereśniowa, Wiśniowa
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców , aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał Swoim pokojem.
    • Śp. Bolesława Schulca, zmarłych z rodziny Kapturczaków i Szulców, o bł. Boże dla proszących o modlitwę.
    • Śp. Krystynę Łupicką od córki Renaty z rodziną.
    • Z tyt. dnia babci z dziękczynieniem za wiarę o szczęście wieczne dla śp. Elżbiety Mikołajczak prosi wnuczka Amelia.
    • Z tyt. dnia dziadka o zbawienie dla śp. Sławomira Burdyki proszą wnuczki
    •  Z tyt. dnia babci i dziadka za śp. Leona Turkowiaka, Heleny Czesława Burdyki proszą wnuki.
    • 8.00 – Śp. Marię Urbaniak od współpracowników syna Jacka Oddziału Leczenia Uzależnień w Kościanie.
      • Śp. Stanisławiaka od szwagra Czesława z rodziną.
      • Śp. Henryka Jadwigi Adama Beszterdów i zmarłych z rodziny Jankowiaków i Beszterdów.

Kolędowanie
ŚRODA: bloki przy ul. Kościańskiej
CZWARTEK: ul. Krasickiego Ogrodowa, Działkowa, Kutrzeby, Krótka, Kręta
1. Przed nami tydzień ekumeniczny – to modlitwa i czyn dla zjednoczenia chrześcijan