INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
18-24.04.2022

• PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY: W intencji KUL i uczelni katolickich o bł. Boże dla profesorów i studentów.
    • 8.00 – za parafian o radość z zapowiedzi zmartwychwstania wierzących.
    • 11.00 – Śp. Irenę Chraplak od córki Eleonory z mężem.
  • ŚRODA:
    •  Śp. Helenę od rodziny Ibermanów z Głogowej.
  • PIĄTEK:
    •  Śp. Janusza Ciechanowskiego od szwagierki Ewy z rodziną.
    •  Śp. Helenę od rodziny Ibermanów z Raszkowa.
    •  Śp. Tomasza, Mariannę, Teresę, Stanisława Kaczmarków, Jadwigę, Stanisława Jakubiaków, Ks. Tadeusza Łukaszczyk , zmarłych z rodziny Kaczmarków i Łukaszczyków oraz o zdrowie i bł. Boże.
    •  4 rocz. śp. Jana, Łukasza, Czesława, Martynę, Krystynę Jurgów, Jana, Helenę Klaków, Gabriela, Radosława Kutów, Mateusza Wojtkowiaka oraz o bł. Boże w rodzinie.
  • NIEDZIELA: Uroczystość Miłosierdzia Bożego
      • Śp. Helenę Dębik od rodziny Wolskich i Itkowiaków.
      •  Śp. Michała, Katarzynę Ratajczak i o bł. Boże dla rodziny proszącej o modlitwę.
      • Śp. Irenę Chraplak od wnuków i prawnuków.
      •  Sp. Janinę Beszterda od dzieci z rodzinami
      •  Śp. Marię Kaczor od brata Wacława z rodziną

1. Przez cały tydzień Oktawy Uwielbienia Chrystusa Zm ., otwórzmy drzwi Jezusowi.
2. Dziękuję za budujący udział w lit. Paschalnej w. czw, pt. i sob. – ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego, dzieciom za ofiarność na rzecz dzieci głodujących. Niech Dobry Bóg błogosławi, obdarza pokojem!
3. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 17 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Zbawiciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
4. O godz. 14.00 – modlitwa na cmentarzu – „ Koronka do Miłosierdzia Bożego.”
5. W przyszłą niedzielę po mszy św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.
6. Rodziców dzieci I – Komuni św. zapraszam na spotkanie do K. G, 24.4. o godz. 14.45
7. Troska o świątynie- Rodziny mieszkające przy ul. Kościuszki