INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
25.04 – 1.05.2022

• ŚRODA:
    • Śp. Helenę od Danki, Marylki, Renaty i Tomka.
  • PIĄTEK:
    • Śp. Helenę od Firmy Budowlanej Bogdana i pracowników.
    • W 10. roczn. Śp. Henryka Chraplaka z dz. za wartości, które wniósł w rodzinę i parafię.
    • Śp. Irenę Chraplak odszwagra Stefana z rodziną
    • Śp. Janinę Beszterda od Mari i Tomasza z rodzinami.
    • 8.00 – za parafian o naśladowanie św. Józefa w pracy dla chwały Bożej , współ stwarzania piękna świata i dobra Ojczyzny
      • 10 rocz. Izabeli i Andrzeja Zamelczyk, z dziękczynieniem i prosba o bł. Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla rodziców Filipa i Władysławy, dla całej rodziny Zamelczyków, Taciaków, Lasików, Smoków.
      • Śp. Elżbietę Kolańczyk od męża Ryszarda i córki

Św. Elżbieta Kolańczyk lat 63 z Racotu rozpoczęła drogę do wieczności.
Zapowiedzi – Anna Szymkowiak z Januszewa i Wojciech Łabiński z Krzywinia.

1. Niech dobry Bóg błogosławi łaskami ofiarodawców dzielących się z braćmi w potrzebie – szczególnie w sytuacji dramatu wojny .
  2. Dzisiaj o godz. 14.00 – tradycją 10 lat zapraszam na modlitewne spotkanie na świętej nekropoli – koronką do Miłosierdzia bożego prosić będziemy o Zm. tych, których Pan przed nami powołał do wieczności. O zbawienie dla ofiar nienawiści wojennej pożogi. O godz. 14.45 zapraszam rodziców dzieci I – Komuni św.
  3. W pon. – Św. Marka Ew. a we wtorek św. Wojciecha głównego patrona Polski
  4. We wtorek proszę o pomoc w rozebraniu liturgicznego grobu Jezusa o g. 9.00
  5. Chrzest w parafii 7 lub 14.05
  6. W niedzielę 1.05 – ur. św. Józefa – święto pracy – w naszej parafii niedziela gospodarcza