8 – 14.11.2021

• ŚRODA:
    • Śp. Marianny, Szczepana, Leona Turkowiaków, Stanisławę, Walentego, Mariana Ratajczaków, Janiny, Zdzisława Pierzchlewiczów , zmarłych z tych rodzin.
  • CZWARTEK: Narodowe Święto Niepodległości – uroczystość św. Marcina
    • 8. 00
      • W intencji narodu polskiego, aby odwieczne tradycje: „Bóg, Honor, Ojczyzna” przynosiły owoce jedności i nadziei na szczęśliwy dom ojczysty dla nowych pokoleń.
      • Śp. Barbarę Przymus od Czesława Urszuli Emilii rodz. Janowskich
      • Śp. Teresę Marcinkowską od Mirki z rodziną.
      • Śp. Andrzeja Stefaniaka od rodziny Wędzińskich
  • PIĄTEK :
    • 19.00 – przygotowanie do Chrztu św.
      • O zwycięstwo miłości nad nienawiścią za Kościół prześladowany, wigilię święta I- męczenników Polski – Benedykta, Stanisława, Mateusza, Izaaka i Krystyna..
      • Śp. Witolda Ratajczaka od córek Joanny i Doroty z rodz.
    • 10.00 – NSJ Śrem
    • 15.00 – Chrzest św. Martyna, Aleksandra Dobroniecki, Jagoda Maria Olejniczak.
      • Śp. Andrzeja Stefaniak od Eugenii i Adama Gronów z rodziną.
      • Śp. Wandę, Zdzisława z okazji urodzin i imienin, zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Nowaków, Kamińskich i Borowiaków oraz o bł. Boże dla
      • Śp. Barbarę Przymus od siostry Wandy Ady i Dominika
      • 8.00 – Śp. Mariannę Borowiak od syna Włodzimierza z rodziną.
        • Śp. Teresę Marcinkowską od szwagierki Marioli z córką.
        • Śp. Teodozję, Stanisława, Andrzeja, Adama Kordusiak, Krystynę, Stanisława Kasperków, Ewę Włodarczak, Zofię Jóżwiak.

1. Trwamy w żywej wdzięczności Bogu za budującą modlitwę na cmentarzu w uroczystość Wszystkich świętych.
2. W czwartek uroczystość św. Marcina – wrażliwy żołnierz Jezusa – Narodowe Święto Niepodległości Msze św. o 8.00 i 11.00
3. W środę o 19.00 przygotowanie do Chrztu św. – w sobotę o 15.00 chrzest
4. W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy Kleryka ASD po 3 latach oczekiwania mamy możliwość ubogacenia się wiarę studenta teologii i modlitwą umocnienia naszą umocnienia Jego w wierze.
5. Nie wszystkie rodziny wpłaciły ofiarę za ławki