1-7.11.2021

• PONIEDZIAŁEK – 1.11: Wszystkich Świętych
      • śp. Gertrudę Józefa Jerzego Hebel, Janinę Szymona Sabinę Gulik, zm. z rodziny Hebel, Kuraszyków, Gulików, o bł. Boże w rodzinie.
      • Śp. Heleny, Bogdana, zmarłych z rodziny i zmarłych przyjaciół.
    • 11.00 – w intencji zmarłych parafian, o radość oglądania Boga w niebie i spotkania z Jezusem Mesjaszem i zbawionymi przez Niego ludźmi wiary.
  • WTOREK – 2.11: Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
    • 8.00 Wymienianki
      •  Za zmarłych parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.
    • 16.30 Wymienianki
      • Do Miłosierdzia Bożego o oglądanie chwały Bożej dla zmarłych czcicieli M.B.
      • Śp.Stefana Michalinę Józefa Starkbauer, Mariannę Wincetego Michalewiczów, o bł.
      • Śp. Weronikę, Edwarda Sobiech , Teresę Bereszyńską, Przemysława i zmarłych z rodziny.
  • ŚRODA: Czwartek – Karol Boromeusz
    • Śp. Marianny, Szczepana, Leona Turkowiaków, Stanisławę, Walentego, Mariana Ratajczaków, Janiny, Zdzisława Pierzchlewiczów , zmarłych z tych rodzin.
  • PIĄTEK:
    • 19.00 – spotkanie młodzieży.
    • 17.00 – Spowiedź św.
    • 18.00 – Adoracja NS.
      • Do NSJ o miłosierdzie dla nas i Świata całego, o rozwiązanie pandemii.
      • Śp. Teresę Marcinkowską od szwagierki Bernardki z mężem.
      • Śp. Andrzeja Stefaniaka od rodziny Michałkiewiczów.
    • 8. 00 – z dziękczynieniem za łaski Uroczystości Wszystkich św.
    • 11.00 – za parafian, o trwanie w poszukiwaniu drogi do Zmartwychwstania .

Do domu Ojca odeszła śp. Barbara Przymus z Darnowa, lat 70 – we wtorek o g.12.00 msza św. w Racocie, odprowadzenie na cmentarz w Wyskoci.

1. W poniedziałek – 1.11- Wszystkich Świętych. Msze św. o g.8.00 i o g. 11.00 msza św. na cmentarzu
2. We wtorek – 2.11- Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Wymienianki, modlitwa za zmarłych w dzień zaduszny o g. 8.00 i o 16.30. Druczki do wymienianek można znaleźć na półce. Na wymieniankach proszę wpisywać, o której godzinie maja być czytane – o 8.00 lub 16.30. Niech skupienie i modlitwa podkreśla wagę tych dni oraz pomnaża chwałę Bożą .
3. I pt. miesiąca, spowiedź św. o g. 17.00, o g. 18.00 – adoracja i msza św. o g. 19.00 – spotkanie młodzieży.
4. Na misję ofiarowaliśmy 620zł.