11-17.10.2021

• PONIEDZIAŁEK: 18.00 – Różaniec św.
  • ŚRODA:
    • W intencji naszych nauczycieli i wychowawców, z prośbą o bł. Boże i światło Ducha św. w ich służbie dla rodzin polskiego narodu.
    • 35 rocz. śp. Zdzisława Matyjaszczyka, zm. z rodziny Bąkowskich, Kalębów, Rybarczyków, Surmacewiczów.
  • PIĄTEK:
    • Śp. Teresy Marcinkowskiej z tyt. imienin od wujka Edwarda z Kościana.
  • SOBOTA, g. 16.30:
    • 6 rocz. śp. Stanisławy Browarczyk, zm. z rodziny Szymaniaków, Browarczyków, o bł. Boże i żywą wiarę w Zmartwychwstanie.
    • Śp. Teresę Marcinkowską od chrześniaka Michała z żoną.
    • Śp. Łukasza Lewińskiego od mieszkańców ul. Ogrodowej, Działkowej, Kutrzeby.
    • Śp. Andrzeja Stefaniaka od syna Marka z rodziną.
    • Śp. Bronisława Dymarskiego od syna Mariana z rodziną.
    • 8.00 – O pokój i bezpieczeństwo dla parafian oraz w intencji solenizantów tygodnia: Jadwigi, Teresy, Łukasza.
      • Śp. Zofię Kaczmarek od chrześniaczki Ireny z rodziną.
      • 4 rocz. śp. Stanisława Matysiaka i zmarłych z rodziny Wojciechowskich i Matysiaków oraz o bł. Boże dla rodziny.

1. Różaniec św. o godz.18.00 – motywujmy siebie i bliźnich do gorliwości w rozważaniu tajemnic życia Jezusa. Niebo raduje się liczną obecnością dzieci i rodziców w wypraszaniu łaski dla parafii.
2. W czwartek 14.10 – Dzień Edukacji Narodowej, wspominając nauczycieli, otwórzmy nasze serca pełne modlitwy i życzeń dla pracowników oświaty, aby ich praca była owocna i ofiarna oraz doceniona przez uczniów i rodziców.
3. Dzieci kl. III w środę lub piątek zdawać będą tajemnice światła
4. Bogu powierzamy solenizantów tego czasu Jadwigi, Teresy, Łukaszów.
5. Dnia 24.10 – Światowa Niedziela Misyjna- rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w modlitwie różańcowej polecamy Bogu prześladowanych chrześcijan. Po mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne.
6. Ofiary z niedzieli gospodarczej – 820 zł. Bogu polecamy ofiarodawców.