3 – 9.01.2022

• CZWARTEK : Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
    • 8.00 – o światło Ducha św. w rozpoznawaniu drogi synodalnej ogłoszonej przez Papieża Franciszka
      • W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
      • Śp. Barbarę Przymus od rodziny Dolczewskich z Siemowa
  • PIĄTEK:
    • 17.00 – spowiedź św.
    • 18.00 – Adoracja NS i msza św. do N.S.Jezusa
    • 15.00 – chrzest
      • Śp. Jana Stanisławiak od synowej z dziećmi.
      •  Śp. Krzysztofa w I rocz, Ireneusza Kruka o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
    • 8.00 – Za parafian,
      • O potrzebne łaski na czas kolędowania dla mieszkańców poszczególnych wiosek, aby wspólnie modlić się o błogosławieństwo dla domu i rodziny.
      • Śp. Stanisławę Gręda od II Róży Matek.

Do domu Ojca odeszły parafianki z Nielęgowa śp. Teresa Rzyska, lat 81 i śp. Leokadia Gorąca, lat 84. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!
1. Otwartego serca dla bliskich, bł. Bożego dla wszystkich, którym składamy życzenia noworoczne i mocy Ducha św. w przemienianiu życia na lepsze.
2. W czwartek – 6.01 – narodowe święto – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Msze św. o godz.8.00 i 11.00. Na godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po każdej mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy na oznaczenie drzwi domów.
3. W czwartek po mszy św. o g. 11.00 przygotowanie do Chrztu św., chrzest w sobotę o g. 15.00.
4. I piątek miesiąca, spowiedź św. o godz. 17.00, adoracja i msza św. o g.18.00
5. W tym tygodniu czas kolędowania w Gryżynie. Celem kolędy jest wspólna modlitwa kapłana z parafianami, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo dla rodziny na cały rok. Jest to okazja do bliższego poznania się, rozmowy, zacieśnienia więzi pomiędzy księdzem i wiernymi.
6. W poniedziałek – Gryżyna stadnina, we wtorek rodziny z Osieka i Januszewa, w środę z Gryżyny – część gospodarcza.
7. Dziękuję za ofiary niedzieli gospodarczej składane na sfinansowanie renowacji żyrandola.
8. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom z ul. Pocztowej i Leśniczówki.