06 – 12.12.2021

• PONIEDZIAŁEK:
    • W intencji dzieci kl. I i II.
    • W intencji zmarłych mieszkańców wspólnoty ul. Czarnkowskiej
  • ŚRODA: Niepokalane Poczęcia NMP Medaliki
    • W intencji matek, niewiast i dziewcząt, aby na wzór pokornej NMP realizowały swoje powołanie.
    • Śp. Stanisławę Gręda od sąsiadów ul. Krasickiego
  • PIĄTEK:
    • W pewnej intencji o żywą wiarę dla proszących o modlitwę.
    • Śp. Teresę Marcinkowską od rodziny Klaków i Jurgów.
    • Śp. Barbarę Przymus od mieszkańców Darnowa
    • O miłosierdzie Boże dla śp. Zbigniewa Skotarczak w I rocz. od żony i dzieci z rodzinami.
  • NIEDZIELA: III niedziela Adwentu
      • O łaski zaufania Bogu i nadzieję dla chorych naszej parafii.
      • Śp. Stanisławę Gręda od szwagierki Janki z rodziną.
      • Śp. Jana Stanisławiaka od córki Karoliny z rodziną

Śp- Jan Stanisławiak z Racotu lat 85 śp. Genowefa Bereszyńska – Nacław lat 90 wt.13.00

1. Dzisiaj zbieramy „Dar serca dla Kościołów Wschodu” . Dzisiejsza niedziela jest niedzielą gospodarczą – Niech Dobry Bóg wynagrodzi darczyńcom!
2. Dzisiaj przeżywamy w siostrzanej parafii w Gryżynie odpust św. Barbary . Polecajmy Duchowi św. nasze starania o budowanie Królestwa Bożego na wzór odwagi i niezłomności męczennicy św. Barbary.
3. Zapraszam dzieci komunijne z rodzicami w środę na godz.18.00, na poświecenie medalików- to uroczyste zawierzenie NMP NPoczętej całego życia. Jest to dla nas wszystkich zachęta , abyśmy ożywili nasze oddanie się pod opiekę Matce Jezusa .
4. Spowiedź św. przed roratami, w poniedziałek, środę i piątek. Korzystajmy z tej szansy spowiedzi adwentowej.
5. Po 2 miesiącach konserwacji na dzisiejsze święto św. Barbary zajaśniał pełnym blaskiem żyrandol w naszej świątyni. Dz. zaangażowanym w to dzieło. Koszt generalnej renowacji pokrycie złotem, aby już nie śniedział i zachował blask na lata – 11.500zł.
6. Kalendarz planszowy – Archiwum Diecezjalnego – jako cegiełka 2 zł. na półce
7. Świece wigilijne – 7zł i opłatki – 3zł.