7 – 13.10.2024

• WTOREK (08.10): 17.30 – nabożeństwo różańcowe
  • CZWARTEK (10.10): 17.30 – nabożeństwo różańcowe
    • Śp. Michała Szydłoskiego od bratanka Szymona z Michaliną i Jakuba z Dominiką.
  • SOBOTA(12.10): 17.40 – nabożeństwo różańcowe, msza św. 18.00
    • Śp. Michała Brzoskiego od Wioletty Nowak z rodziną.
    • Śp. Violettę Ciesielską od szwagierki Doroty.
    • Śp. Stefanię, Franciszka, Zofię, Ignacego, Mariana Karolczak, Krystynę, Zenona, Katarzynę, Roberta, Krzysztofa, Antoniego Wechta i zm. dziadków.
    • W 6 r. śp. Marii Królik, Katarzyny Szczepana Królik, Walentyny Kazimierza Jankowiaków, Monki Zandek, i zm. z rodziny Królików Jankowiaków, prosi mąż – aby dobry Bóg otworzył im bramy niebios wiecznej szczęśliwości.
  • NIEDZIELA (13.10): 09:30 – Dzień Papieski
    • W intencji młodzieży, aby doceniali ofiarność, troskę i zaangażowanie rodziców i nauczycieli w kształtowaniu ich charakterów.
    • Śp. Leszka, Bolesławę, Alwina Klemczaków, Zenona Jurgę, Mariannę, Ignacego Bieczyńskich i zmarłych z rodziny.
    • Śp. Michała Szydłowskiego od rodziny Kolędów i Wiatrowskich.
    • Śp. Czesława Wędzińskiego od syna Mirka z żoną.

• Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w Kościele we wtorki i czwartki o godz. 17.30, w pozostałe dni w domu – rodzina jest bowiem cząstką wspólnoty kościoła wg słów Jezusa „gdzie 2 lub 3 są w imię Moje tam Ja jestem wśród nich”. W modlitwie powierzamy Bogu troskę o zdrowie i bezpieczeństwo rodzin parafii przy narastających niepokojach, lękach i stresach.
  • W poniedziałek parafia św. Ducha przeżywa 50 – lecie erygowania -powstania, o godz. 18.00 liturgię dziękczynną celebrować będzie Ks. Bp. Stanisław Gądecki.
  • 14.10 we wtorek Dzień Edukacji – przygotujmy serca w duchu dziękczynienia…
  • W przyszłą niedzielę – kolejny 22 – Dzień Papieski.
  • Niech Dobry Bóg wynagrodzi ofiarność parafian – dla powodzian złożyliśmy w imię Jezusa 4.900 zł.
  • Troskę o świątynię powierzamy – kolejnej grupie rodzin.