Ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33

ODDANIE 33 – droga do serc Jezusa i Maryi

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Tę drogę duchową polecali i osobiście praktykowali wszyscy papieże XX wieku. 8 września 2020 roku rozpoczynają się Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje przygotowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Dlaczego to robimy? Ponieważ słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas!

Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi.

To doświadczenie potrafi przemienić całe życie!

8 września to wyjątkowy dzień, bo to nie tylko urodziny Matki Bożej, ale także rocznica Jej objawień w Gietrzwałdzie. Dlatego wybraliśmy ten dzień na rozpoczęcie trzydziesto trzydniowych rekolekcji, które mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce. (33-dniowe rekolekcje można oczywiście rozpocząć w dowolnym terminie).

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny świętego Ludwika Marii Grignion de Montfort.

Rekolekcje, przygotowane w ramach projektu ODDANIE 33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów w następujących formach:

  • Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: https://oddanie33.pl – na której znajdują się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji.
  • Codziennie rano – na wszystkich kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE 33 pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji.
  • Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo:
  • Codziennie rekolekcje będą transmitowane w rozgłośniach radiowych.

Oddaj się Maryi

NA WŁASNOŚĆ

Dlaczego warto?

Oddaj się Maryi

RZECZYWIŚCIE

Jak zacząć?

Oddaj się Maryi

NA ZAWSZE

Rozpocznij rekolekcje