14 – 20. 2024

• ŚRODA:
    • W intencji nauczycieli o mądrość Bożą w kształtowaniu umysłów i serc dzieci i młodzieży.
    • W intencji solenizantów Jadwigi i Teresy.
  • PIĄTEK:
    • Śp. Teresę Bartkowiak od męża Bolesława.
    • W intencji solenizantów św. Łukasza i służby zdrowia, której jest patronem.
    • Z tytułu imienin śp. Jadwigę, Jana i zm. z rodziny Gelertów, Płóciniaków, Wawrzyniaków, Rafała Oleszaka, Józefa Bręczewskiego, Macieja Łabędę.
    • Śp. Leszka i Wiolettę Cybulskich od kolegi Dawida.
    • 8.00 – Za parafian.
      • 90 lat życia Cecylii Stanisławiak, z dziękczynieniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jubilatki.
      • O zbawienie dla zmarłych z rodziny, Krzysztofa, Ryszarda, Józefa, Bartosza Stanisławiak.
      • Śp. Stanisława Matysiaka 7 rocz., o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.
      • Śp. Teresę i Stanisława Kortus, Zofię i Wojciecha Grodzkich oraz zmarłych z rodziny.

• Śp. Teresa Bartkowiak lat 89 z Racotu.
  • Prosimy o błogosławieństwo dla solenizantów: we wtorek – Teresy, doktora Kł. Jadwigi – w środę, Łukasza ewangelisty – w piątek.
  • W niedzielę – 29 światowa niedziela misyjna oraz modlitwa o powołania do ASD – w Poznaniu. Rektor Seminarium kieruje list dziękczynny i prośbę o materialne wsparcie uczelni. Ofiary w obu intencjach proszę składać w sobotę i niedzielę na tacę w czasie mszy św.