07-13.10.2024

• W intencji Papieskich dzieł misyjnych
  • PIĄTEK (11.10): 18.00 – różaniec
    • 18.00 – Różaniec św.
    • 18.30 – Do św. papieża Jana 23 – aby prawdziwie nastała jedna owczarnia i jeden pasterz kościoła chrześcijan – Jezus Syn Boga jedynego.
  • SOBOTA (12.10):
    • 15.00 – Chrzest św. Toli
      1. Śp. Romana Tomczaka od mieszkańców Darnowa.
      2. Śp. Ryszarda w 11 rocznicę narodzin dla Nieba oraz Praksedę, Teodora, Danutę Szal, Andrzeja, Helenę, Jana, Helenę, Tadeusza, Teresę Walczaków, Marię Kurnatowską, Stanisława Olejniczaka, Jana, Franciszkę Szłapka, Dobrochnę, Teresę Zygmunta Woźnych.
  • NIEDZIELA (13.10): Dzień Papieski
    • 8.00 – W intencji młodzieży, aby doceniali ofiarność, troskę i zaangażowanie rodziców i nauczycieli w kształtowaniu ich charakterów.
      1. Śp. Henryka Walczaka od sąsiadów ul. Kutrzeby i Ogrodowej.

• Dzisiaj niedziela gospodarcza.
  • Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w Kościele w poniedziałki, środy, piątki o godz. 18.00, w pozostałe dni w domu – rodzina jest bowiem cząstką wspólnoty kościoła wg słów Jezusa „gdzie 2 lub 3 są w imię Moje tam Ja jestem wśród nich”. W modlitwie powierzamy Bogu troskę o zdrowie i bezpieczeństwo rodzin parafii przy narastających niepokojach, lękach i stresach.
  • W poniedziałek parafia św. Ducha przeżywa 50 – lecie erygowania -powstania, o godz. 18.00 liturgię dziękczynną celebrować będzie Ks. Bp. Stanisław Gądecki.
  • 14.10 we wtorek Dzień Edukacji – przygotujmy serca w duchu dziękczynienia…
  • W przyszłą niedzielę – kolejny 22 – Dzień Papieski.
  • Niech Dobry Bóg wynagrodzi ofiarność parafian – dla powodzian złożyliśmy w imię Jezusa 6.220 zł.