1– 7.01.2024

• PONIEDZIAŁEK: 09:30 Nowy Rok i uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Pokoju.
    • Do Nowo-narodzonego Pana Jezusa i Jego Matki oraz św. Józefa, z podziękowaniem za przeżyty cały rok, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w nowym roku oraz w intencji zmarłych z wioski Januszewo.
    •  Za parafian o łaskę żywej wiary w rodzinach na 2024 rok.
  • SOBOTA: 6.01.22: Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
      •  W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
      •  7 rocz. śp. Franciszka i 26 rocz. śp. Marii i Mirosławę Matuszczak i zmarłych
      •  Z podziękowaniem Panu Bogu i MN za otrzymane Laski z prośbą o zdrpwie i Boże Bł. dla całej rodziny w 22 rocznicę Sakr. Małżeństwa.
      •  Do Miłosierdzia Bożego o łaskę pokoju dla nas i Świata całego.
      •  Śp. Józefa Kazimierę Leonarczyk, Teofilę Józefa Nowaków.
  • NIEDZIELA: 09:30
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od wnuków.
    •  Śp. Agnieszkę Tadeusza Jurgów, Mariannę Franciszka Jana Andrzeja Nowaczyk, Mieczysławę Zdzisława Kasperskich i zm z rodz.

Bogu polecamy sp. Jarosława Musielaka lat 63 z Racotu
1. Otwartego serca dla bliskich, bł. Bożego dla wszystkich, którym składamy życzenia noworoczne i mocy Ducha św. w przemienianiu życia na lepsze.
2. W sobotę – 6.01 – narodowe święto – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Na msze św. o godz. 9.30 – zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po każdej mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy na oznaczenie drzwi domów.
3. Dobremu Bogu dz. za łaski kolędowej modlitwy w intencji rodzin wiosek. Dzisiaj i jutro ofiary kolędowe w kopertach składamy do kosza pod chórem -przeznaczamy na rewitalizację wieży świątyni. ( w kolejne niedziele )
4. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Zygmunta Stefaniaka, Joanny Kempa, Macieja Kaźmierczaka, Krzysztofa Ciesielskiego.