1 – 7.04.2024

• CZWARTEK: 18.00
    • Z dz. za świadectwo życia Jana Pawła II, o łaskę przyjęcia Prawdy dla wątpiących.
  • SOBOTA: 18:00
    •  Z dziękczynieniem za 1058 lat ewangelizacji narodu, rozpoczętej w 966 roku.
    •  Za zmarłych wspominanych w wymieniankach.
  • NIEDZIELA: 09:30 – Uroczystość Miłosierdzia Bożego
    •  O bł. Boże dla rodzin Nowego Dębca, abyśmy w rodzinach odkrywali tajemnicę słów” Miej miłosierdzie dla nas i świata całego.
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od siostrzeńca Edwarda z rodziną.

1. Dziękuję za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego, ministrantom, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy usłyszeli zaproszenie na liturgię Paschy i adoracji Jezusa w grobie pańskim. Niech Dobry Bóg błogosławi i obdarza pokojem.
2. Przez cały tydzień trwajmy w uwielbieniu Chrystusa, który otwiera drzwi Zmartwychwstania dla wierzących.
3. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 19 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Nauczyciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
4. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia po mszach św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.
5. Troskę o świątynię polecamy rodzinom: Marioli W., Magdaleny S., Klaudii B., Anny C., Emilii J.