INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE.
1 -7.08.2022

• CZWARTEK godz. 17.30:
    • Za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach i rodzin Nielęgowa
    • Za parafian, o trzeźwość narodu, duchowe owoce sierpniowej abstynencji wg słów Ks. Stefana Wyszyńskiego „przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich!”
    • godz. 18:00
      • 51 rocz. ślubu Genowefy i Czesława Opas, o bł. Boże i zdrowie dla rodziny, śp. Teodorę, Franciszka, Kazimierza, Stanisławę, Mieczysława, Halinę Musiał zmarłych chrzestnych
      • Śp. Krzysztofa Stanisławiaka od sąsiadów Wędzińskich
    • 16.00 – Nowy Dębiec, – Memoriał Zmarłych Wędkarzy – W rocznicę powstania Koła Wędkarskiego – Kościan Miasto No 202 – z dziękczynieniem za wspieranie troski o przyrodę odpoczynek i działania statutowe, o bł. Boże dla zarządu i 600 członków, o chwałę nieba dla tych, których Bóg przed nami powołał do Niebieskiej Ojczyzny.
    • 19.00 – Osieczna FRA – msza św. i procesja.
  • NIEDZIELA godz. 8.30:
    • W w intencji parafian i proboszcza, w 25.rocznicę – skierowania przez Bp. Do Racotu z dziękczynieniem za czas budowania wspólnoty parafialnej Racotu i Gryżyny, o łaski Ducha św. na dalsze lata.
    • Śp.Romualda Marciniaka – żona Grażyna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:.

Zapowiedzi: Piotr Korchan Nielęgowo i Ewelina Szudra z Kosciana

Śp. Romuald Marciniak lat 64 z Osieka

1. Noc muzeów dzisiaj – o godz. 22.30 w świątyni w Gryżynie koncert organowy – przy świecach. Już teraz dziękuję melomanom za obecność na koncercie organowym.
  2. Uroczystości M.B. Porciumkuli w Osiecznej: w sobotę 6.08 , o godz. 19.00 – msza św. z procesja wokół rynku.
  3. W pon. o godz. 10.30 – modlitwa w intencji Dekanatu Kościańskiego z udziałem parafii dekanatu. O. Franciszkanie zapraszają chorych na modlitwę uzdrowienia i sakrament chorych.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, spowiedź św. w czwartek od godz. 17.30 – Adoracja NS i spowiedź św. msza św. do NSJ
  5. Chrzest w parafii 20.08 w sobotę o godz. 15.00
  6. Kierowcy złożyli 850 zł. ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
  7. Troskę o piękno świątyni i terenu wokół Kościoła powierzamy rodzinom – Hanna L, Dorota P, Bernadeta N, Maria K, Anna K , Elżbieta K