10 – 16.04.2023

• PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY:
    • 9.30 – W intencji KUL i uczelni katolickich o bł. Boże dla profesorów i studentów. Z dziękczynieniem za wiarę w zmartwychwstanie Jezusa i zmartwychwstanie wierzących.
  • CZWARTEK:
    • 18.00 – Śp. Michała Zająca w 39 rocz. śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny Zająców i Matuszewskich.
    • 18:00 – Śp. Urszulę Małczyńską od siostry Władysławy z rodziną z Leszna.
  • NIEDZIELA: 09:30 – Uroczystość Miłosierdzia Bożego
    • Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie odebrane łaski prosząc o opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny, a szczególnie dla dzieci i wnuków.
    •  Śp. Annę Siejek od mieszkańców Osieka.
    •  4 rocz. śp. Józefa Kolendy, Władysławę, Feliksa, Jana Bródków, Annę, Ignacego Kolendów, Mariana Staniszczaka.

OGŁOSZENIA PARAFILNE:

ZAPOWIEDZI: Jakub Wolsztyński z Racotu i Patrycja Świdulska z Gostynia.

Do domu Ojca odszedł śp. Edmund Łupicki, lat 89, pogrzeb we wtorek o g. 12.00.

1. Dziękuję za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i daninę diecezjalną, przygotowanie grobu pańskiego, ministrantom, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy usłyszeli zaproszenie na liturgię Paschy i adoracji Jezusa w grobie pańskim. Niech Dobry Bóg błogosławi i obdarza pokojem.
2. Przez cały tydzień trwajmy w uwielbieniu Chrystusa, który otwiera drzwi Zmartwychwstania dla wierzących.
3. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, powierzajmy Bogu w 18 rocz. narodzin dla nieba sługę Bożego Jana Pawła II., który w wigilię tego święta został wezwany do Swego Nauczyciela, któremu powierzył całe życie – Totus Tuus .
4. W przyszłą niedzielę po mszy św. parafialny zespół Caritas przed świątynią zbierze ofiary dla żyjących w niższym standardzie od naszego – szczerym sercem włączmy się w to dzieło miłosierdzia.
5. Troskę o świątynię polecamy rodzinom: Marioli W, Magdaleny S, Klaudii B,Anny C, Emilii J