INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
10 – 16.06.2024

• CZWARTEK: 18.00
    • Uroczystość św. Antoniego w intencji solenizantów. O wieczny pokój z Bogiem w Ojczyźnie niebieskiej dla śp. ks. Antoniego Nowaka, Antoniego i Damiana Musielaka
    • Śp. Remigiusza i Bronisławy Przybyłków od wnuczki Zuzanny rodziną.
    • Śp. Marka Jędroszkowiaka w III rocz. Narodzin dla Nieba.
    • śp. Wandy, Jana Wędzińskich z tytułu imienin, Cecylię, Władysława Tomaszewskich.
  • NIEDZIELA: 09:30
    • Za parafian.

1. Dobremu Bogu dziękczynienie za twórczy czas oktawy Bożego Ciała. Szczególne uznanie za starannie przygotowane ołtarze – można je uznać za dzieła sztuki. Liczny udział w procesjach, radosny śpiew, dekoracje kwiaty niech będzie mocą wiary i pomnaża chwałę Bożą. Budująca jest Wasza ofiarność.
2. Chrzest św. w parafii 15.06 o godz. 15.00, przygotowanie w czwartek w Racocie.
3. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom: Izabela Antkowiak, Lucyna i Monika Maćkowska, Bożena Gelert, Rafał Szczerbal
4. Letnia zmiana godzin liturgii mszy św. – od niedzieli 23.06 w Gryżynie o godz.8.30 a na Nowym Dębcu o godz. 11.30