11 -17.03.2024

• CZWARTEK:
    • 17.30 – Droga Krzyżowa .
  • SOBOTA: 18:00
    •  Śp. Stanisławę, Zofię, Stanisława Nowaków, Zofię, Józefa Nowaczyków, Mariannę, Mariana, Wojciecha Koziców oraz zmarłych z rodziny Nowaków i Nowaczyków.
    •  Śp. Helenę, Jana, Irenę, Jana, Pelagię, Czesława Szydłowskich, Stanisława, Władysławę, Michała, Bronisława Kasińskich , Kazimierę Tadeusza Wożniak, zmarłych dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
    •  Śp. Tadeusza Piecucha w 4 r. i zmarłych z rodziny
  • NIEDZIELA: 09:30
    •  Śp. Stanisława Bartkowiaka od rodziny Kaźmierczaków z Wyskoci.
    •  Śp. Krzysztofa Landzwojczaka od brata Rafała z rodziną.
    •  W 24 r. śp. Jana Ratajszczaka i zm z rodziny Geldnerów, Szydłowskich Ratajszczaków i zm z rodziny
    •  w 10 r. sp. Agnieszki Tadeusza Jurgów, Mariannę Franciszka jana Andrzeja Nowaczyków, Mieczysławę Zdzisława Kasperskich.

1. Dzisiaj o godz. 14.45 spotkanie rodziców dzieci kl. III – za tydzień II
2. W czwartek nabożeństwo Drogi Krzyżowej 0 17.30
3. W piątek w Farze o 19.00 nabożeństwo a o 20.00 trasa VIII nocnej Drogi Krzyżowej do Konojadu –15.km. ( dla wytrwałych dale do Wożnik) plakat
4. KEP- ogłasza NOWENNĘ w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego od 16 – 24.03 za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
5. We wtorek 19.03 Uroczystość św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin i młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni, narzeczeństwie i małżeństwie.
6. W piątek 22.03 przed niedzielą palmową – wlkp. spowiedź od 15.30/16.30
7. Sakrament Bierzmowania w parafii św. Alberta w środę 24.04 o g. 18.00 Celebrować będzie Ks. Bp. G. Balcerek. W czw. o 18.oo spotkanie.
Troskę o świątynię powierzamy rodzinom – Agnieszki Buchowskiej, Anny Łuczak, Elzbiety Słomczyńskiej, Marii Słomczynskiej, Tadeusza Łuczaka