12 – 18.02.2024

• ŚRODA: Dziękczynienie w 4 rocznicę Nawiedzenia
      • Za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz z prośbą o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
      •  W intencji narzeczonych, aby w tym pięknym czasie prosili Ducha św. o mądre, zgodne z wolą Bożą życiowe wybory.
      • Śp. Stanisława Bartkowiaka od I Róży Mężczyzn.
      •  W 20 roczn. śp. Piotra Barbary Maćkowskich, Aureli Józefa Eugeniusza Sławomira Ratajszczaków i zm. dziadków.
  • CZWARTEK
    • 17.30 Droga Krzyżowa
    • 18.00 – śp. Krystynę Feliksa Jankowiak i zm z rodziny od wnuczki Moniki i rodziny Nowaków
    • 18.00 – O dar nieba w III r. dla św. Ingi oraz Grzegorza i Jakuba Selmoser, zmarłych z rodziny Ratajczak i dusze w czyśćcu cierpiące
      • Śp. Stanisława Bartkowiaka od sąsiadów.
      • Śp. Łukasza Siejka od mieszkańców Osieka i młodzieży
      • za śp matkę chrzestną Helenę Malińską i kuzynkę Krystynę Włodarczak od Małgorzaty i Henryka Kasperków z rodziną.
      • Śp. Aleksandrę Ziemniak od rodziny Przybyłów i Banaszaków.

1. We wtorek przypadła 4 r. nawiedzenia – podziękujemy za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz prosić będziemy o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
2. W środę Popielec. Msze św. o godz. 9.30 i 17.00 Dzieci kl. II otrzymają plansze Drogi Krzyżowej Jezusa. Dzieci z tytułu ferii zapraszam rano lub wieczorem
Nabożeństwa czasu Wielkiego Postu – w czwartki -Droga Krzyżowa o 17 30 w niedziele przed mszą św. – Gorzkie Żale
3. Tradycyjnie młodzież i chętni doręczą koperty na daninę diecezjalną. Dziękujemy za ten sposób zaangażowania dla parafii
4. w piątek 16.02 – 23 procesja różańcowa – o godz. 18.00 z Kościana z Fary do Bonikowa – o 20.00 Msza św.

Troskę o piękno i estetykę naszej świątyni powierzamy rodzinom: Angeliki K , Natali J, Barbary P, Kazimierza K.