12 -18.12.2022

• WTOREK: 18:00
    • Z dz. za łaski czasu odpustu św. Barbary i bł. Boże dla zaangażowanych w przygotowanie uroczystości.
  • CZWARTEK: 18:00
    • Śp. Piotra Sobczyka od sąsiadów z bloku.
    •  O łaski Ducha św. w przygotowaniu serc do Sakramentu Pojednania z Bogiem.
  • SOBOTA: 18:00
    • Śp. Mariana Lira od Przewoźniaków i Jędroszkowiaków z Wławia i Osieka.
    •  Śp. Stanisławy Browarczyk w 5 rocznicę narodzin dla Nieba oraz Stanisławy, Czesławy, Janiny, Stanisława, Alojzego, Józefa Browarczyków, Agnieszki, Jana, Walentego Majorczyków, Marię, Stefana Dudziaka, Bożenę Wędzińską, Kazimierza Barorzyka, Jana Piecucha, zmarłych Dziadków.
    •  Śp. Zofię, Zenona, Jana Nowaków, Mariannę, Stanisława Szymajdów, Włodzimierza, Józefa Gajewskich, Bolesława Ścigacza, Tadeusza Piecucha i zmarłych Dziadków.
  • NIEDZIELA, g.9.30 :
    •  I rocz. śp. Emilii Matuszczak o żywą wiarę w Zmartwychwstanie.
    •  Śp. Józefa, Ignacego, Annę Kolendów, Jana , Feliksa, Władysławę Bródków, Mariana Staniszczaka, zmarłych dziadków.
    •  Mirosławę Matuszczak od rodz. Gulików Skórzewskich, Pawlaków
    •  10 rocz. śp. Weroniki Zimniewicz, Marcina Pryfer i zmarłych dziadków.

1. Dobremu Bogu dziękujemy za łaski czasu odpustu św. Barbary i prosimy o bł. Boże dla zaangażowanych w przygotowanie uroczystości: zespołowi liturgicznemu i procesyjnemu, niosącym feretrony ,dzieciom które przybliżyły nam obraz św. Barbary, rodzinom sprzątającym trasę procesji.
2. „Dar serca dla Kościołów Wschodu” zebraliśmy – 700zł Niech Dobry Bóg wynagrodzi darczyńcom!
3. Trwajmy w adwentowej radości towarzyszenia Maryi i Józefowi w drodze do Betlejem – miejsca narodzin Jezusa. Raduje nas gorliwość i angażowanie dzieci.
4. Opłatki – 3zł. Świece wigilijne 10 zł. Duże świece 20zł.
5. Grobowiec rodziny Teofila Wyssogoty – Zakrzewskiego, przy kościele w Gryżynie, przez IPN został wpisany do ewidencji grobów weteranów walk o Wolność i Niepodległość Polski pod numerem 4621.Należy wspomnieć, że Teofil Zakrzewski został odznaczony Złotym Krzyżem Virtuti Militari w powstaniu listopadowym.
6. Sprzątanie świątyni powierzamy rodzinom – 17.12 .2022 – Danuty A., Agnieszki i Wandy K., Wiolety C., Karoliny B.