13 – 19.02.2023

• CZWARTEK: 18.00
    • Dziękczynienie w III rocznicę Nawiedzenia
    •  za owoce spotkania z Maryją – MB Częstochowską oraz z prośbą o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców parafii i diecezji.
      w intencji narzeczonych, aby w tym pięknym czasie prosili Ducha św. o mądre, zgodne z wolą Bożą życiowe wybory.
    •  śp. Franciszka Cecylii Jadwigi Wleklik, Janinę Jana Goliwąs, Mari Jana Stanisława Stefani Kasprzak, Alfąsa Sobkowiaków, Wojciecha Dębskiego, zmarłych dziadków z rodziny Wleklików, Goliwąsów, Baranowskich.
      Spotkanie młodzieży – przygot. do Sakramentu Bierzmowania
      • O Miłosierdzie Boże dla śp. Ingi Kazimierza Ratajczak w II rocz. I zmarłych z rodziny Grzegorza, Jakuba Selmoser, o bł. Boże.
      •  Śp. Barbarę Piotra Maćkowskich, Anielę Józefa Eugeniusza Sławomira Ratajszczaków i zm z rodziny.
      •  Śp. Izydora Nowaka i zn z rodziny Kasperskich.
    • 9.30 – Śp. Czesława Andrzejewskiego od córek Agaty, Moniki i Magdaleny.

1. W czwartek tzw. tłusty czw. więc od środy za tydzień przypada Popielec. Dzieci kl. III mają poświęcenie książeczek cena 15.zł. Dzisiaj otrzymają zestaw pytań małego katechizmu a w czwartki wielkiego postu będą zdawać.
2. W czwartek o g. 18.00 podziękujemy za owoce nawiedzenia kopii obrazu MB Częstochowskiej i poprośimy o łaskę głębokiej wiary dla mieszkańców diecezji i parafii
3. w czwartek, po liturgii zapraszam młodzież na spotkanie – proszę przynieść zeszyty ze studium.
4. Zgodnie z zapowiedzią na parkingu przy cmentarzu w czwartek została położona miałka granitowa powłoka co poprawi przepuszczalność nawierzchni i estetykę.
5. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom : Barbary P, Agnieszki G, Hanny S, Tadeusza U, Zdzisława S,