• WTOREK :
    • Różaniec w intencji nauczycieli o mądrość Bożą w kształtowaniu umysłów i serc dzieci i młodzieży.
    • W intencji solenizantów Jadwigi i Teresy.
  • CZWARTEK:
    • Śp. Michała Szydłoskiego od rodziny Kaczmarków i Przydrożnych.
    • Śp. Bronisławę i Kazimierza Ratajczaków, Krzysztofa, Marię, Edwarda Elsnerów, Wandę i Stanisława Olejniczaków, zmarłych dziadków i krewnych.
    • 6 rocz. śp. Marianny Zając i zmarłych z rodziny Matuszewskich, Maślanków, Tomczaków i Zająców.
    • W 6 r. śp. Bartosza Stanisławiaka, Krzysztofa, Ryszarda i Józefa Stanisławiaków, Stefana Matuszewskiego i zmarłych dziadków.
    • Śp. Michała Brzoskiego od rodziny Cuprów, Łabeńskich, Łabińskich, Skrzypczaków.
    • Śp. Michała Szydłoskiego od mieszkańców ul. Zielonej cz. gospodarcza.
    • Śp. Violettę Ciesielską od brata Alojzego i Ewy.
    • Śp. Czesława Wędińskiego od córki Doroty z mężem.
    • Za śp. Mariana Lirę od żony Ireny z rodziną.
    • Śp. Joannę, Andrzeja i Jana Ratajszczaków, Antoniego i Franciszkę Geldnerów, Jana, Irenę, Jana, Michała Szydłowskich, Annę i Czesława Mani.

• Śp. Teresa Bartkowiak lat 89 z Racotu.
  • Prosimy o błogosławieństwo dla solenizantów: we wtorek – Teresy, doktora Kł. Jadwigi – w środę, Łukasza ewangelisty – w piątek.
  • W niedzielę – 29 światowa niedziela misyjna oraz modlitwa o powołania do ASD – w Poznaniu. Rektor Seminarium kieruje list dziękczynny i prośbę o materialne wsparcie uczelni. Ofiary w obu intencjach proszę składać w sobotę i niedzielę na tacę w czasie mszy św.